Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne tarts a telefonodon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne tarts a telefonodon xxx képet, tanulságos nem?

Figyelt kérdés

Lőttem a farkamról két képet, amit elküldtem egy csajnak, 21. század, bumm neki van ilyen, elég ritka aki még nem fotózta magát vagy a bnőjét...

Szóval kocsmába lövünk egy közös képet, én próbálom valakinek elküldeni facebookon üzenet formájában, tallozom a fénykép albumból, ahol is megjelenik ugye két kép a farkamról rögtön, hiszen azokat csináltam korábban, és nem töröltem... Srácok majdnem visszaköpték a sört, azt mondták ez most trauma volt nekik.. :D


2015. jan. 9. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem csináltam még ilyet és nem is tervezem. szerintem nem is fogok. velem van a baj.
2015. jan. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
jaj-jaj meglátták a kukidat
2015. jan. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és az enyémet melyik lány nézné meg?
2015. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Akit érdekel a kukim írjön üzit puszcsiii :*****
2015. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így jártál, komám. :-)))
2015. jan. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem kb 100, de lehet több ilyen kép van a telómon :D

egyszer muter előtt buktam be majdnem, igaz van vagy 10 mappám amibe rendszerezve vannak a képek, de mindegyik miniatűr formában van, és mikor kerestem egy képet anyámnak, ott virított a farkam az egyik mappa elején xd

még jó hogy gyorsan elgörgettem :D

2015. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok hülye, hogy a farkamat fényképezgessem, ami egyszer felkerül a netre, az ott is marad
2015. jan. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne a telefonotokon tároljátok, hanem készítsetek még egy e-mail címet, ami 2.-ként hozzáadtok a telefonotokhoz, és nem áruljátok el senkinek a létezését. Majd a hozzá kapcsolódó Google drive meghajtón tároljatok minden ilyesmit. Ugyanúgy hozzáférsz mindenhol, és kizárt a lebukás is.
2015. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!