Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szeretitek, ha egy fiú szőrős?

Figyelt kérdés
Azt milyennek találjátok, ha egy fiú csak a hónalját borotválja és a nemi szervét nem? Találkoztatok már ilyennel? Vagy ha már a hónalj borotválva van akkor odalent is illik? Komolyan kérdem.

2015. jan. 9. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha szereted az orális szexet akkor le kell borotválnod, mert elég kellemetlen, ha a csaj köpködi a szőrszálakat!
2015. jan. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, találkoztam már ilyennel, volt egy szexkapcsolatom amiben a partnerem érett férfiként (40-es) úgy vélte, hogy egy férfi legyen szőrös, így a péniszét nem szőrtelenítette, de mindig tiszta volt és ápolt, úgyhogy egy percig se zavart, öröm volt szopni.......jó is volt :)

És nem kellett köpködnöm a szőrszálakat....érdekes.

Úgyhogy engem nem zavar, csak tiszta legyen és ápolt, bár mondjuk már kicsit kinőttem a "lány" kategóriából :) 30+N

2015. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mennyire, nem szeretnék medvével ágyba bújni :D

17L

2015. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne köpködni a szőrszálakat, a pénisz nem szőrös... Am én ezt sem értem a hónaljat miért kell borotválni? Mi értelme van? Egy férfi legyen szőrös attól is férfi, ne legyen csupasz mint egy nő.
2015. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régen én is úgy voltam vele, hogy borotválni magát csak az élsportolók és a b..ik szokták. Valahogy ez volt a fejemben. De nem tudom, hogy egy 25 éves férfinál manapság mi a "helyes" ,ha lehet így fogalmazni. Szóval nem tudom, hogy ez manapság mennyire elfogadott, mert én valahogy furcsállom, hogy férfi létemre borotváljam magam.
2015. jan. 9. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok búza.

30 éves pasi vagyok.

Hónaljamat borotválom. Lent meg 0-ás géppel rendezgetek.

Semmi gond nincs ezzel.

2015. jan. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem,miért hozzák a szőrt összefüggésbe a b...i sággal? Mindenkinek a magánügye,hogy szőrös,vagy szőrtelen.
2015. jan. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Intim területet mindenképp szőrtelenítsen, egyszerűen undorom ott a szőrtől, ez van. Hónaljt nem muszáj, de szerintem igényesebb, ha ott sincs félméteres dzsumbuj, számomra az is gusztustalan, mikor trikóban mászkáló emberek emelgetik a karjukat, és belátást engednek oda ahova nem kéne.. arról nem beszélve, hogy izzadáskor a szőrös hónalj jóval büdösebb, mint a szőrtelen (pl apám is fiatalabb korában borotválta pont emiatt, pedig egyébként elég régimódi). Viszont az hervasztó mikor egy szőrszál nincs a lábukon és a karjukon, onnan nem kéne leszedniük.

S ez az "akkor férfi a férfi ha szőrös" duma meg olyan közhelyes és unalmas, messze nem attól függ a férfiasság, hogy mennyire dzsungel az illető, van-e földig érő szakálla amit összefonhat a hónaljszőrével stb. A viselkedéstől függ, ennyike.

2015. jan. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!