Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok már szűz, a nőgyógy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szűz, a nőgyógyász azt meg tudja mondani hogy én vagy a barátom szakította ki a szűzhártyámat vagy hogy szeretkeztem? Szól erről a szülőknek? 15/L

Figyelt kérdés

Életembe először megyünk nőgyógyászhoz, valami vizsgálatra, és kicsit félek.

Kélek szépen benneteket, ne hülyéskedjétek el a válaszokat. Köszönöm :)


2015. jan. 9. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja megállapítani, csak azt ,hogy nem vagy szűz.
2015. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ki kell hogy nyaljon különben elmondja a szüleidnek
2015. jan. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit foglalkozol vele? Ha valaki kérdőre von, háborodj fel! Mit képzelnek magukról! Csicskák! Ez a jó hozzáállás.
2015. jan. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ordítozz vele, mint egy hejcegnő!
2015. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudja megmondani.

[link]

2015. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az elsőnek és az utolsónak :)
2015. jan. 9. 10:57
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Persze, meg tudja állapítani az esemény helyszínét, pontos idejét, a pasid méretét, és még azt is hogy milyen pózban történt...
2015. jan. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó utolsó... húzd le magad, hülye vagy xD
2015. jan. 9. 11:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem tudja megmondani, viszont meg fogja kérdezni, szűz vagy-e, mert ha igen, akkor máshogyan vizsgál meg, mintha nem. A legjobb, ha kiküldöd anyukádat, amikor megvizsgál - gondolom nem túl nagy vágyad anyád orra előtt beterpeszteni meztelen alsó testtel, megmondod, hogy neked ez kellemetlen és ne legyen bent. Akkor megmondod a nőgyógyásznak, hogy nem szeretnéd, hogy szóljon a szüleidnek arról, hogy nem vagy szűz, és akkor nem mondja el.

De ha a vizsgálat előtt azt mondod, hogy szűz vagy, akkor valószínűleg a fenekedet keresztül vizsgál meg. Nem hiszem, hogy megéri...

2015. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A leleten rajta lesz, hogy ép hymenalis gyűrű, ha szűz vagy. Ha nem, akkor azt írják rá, hogy kp. tág hüvely vagy valami hasonló. Ha elolvassa a papírt, abból rá fog jönni mindenképp.
2015. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!