Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek, vagy hallottatok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek, vagy hallottatok ti már olyanról, hogy egy félénknek tűnő "jó kislány", "sakkban" tart egy "fiús" harcias lányt?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok hogy a "jó kislány" kimutatja a foga fehérjét, a másik meg nem igazán tud ellene mit csinálni. Ki az akinek van esetleg személyes hasonló tapasztalata?

Nyugodtan jöhet privátban is.



2015. jan. 9. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hehe.
2015. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs,hogy történt-emár ilyen,abban sem vagyok egészen biztos,hogy értem-e egész pontosan,amit írsz.


Én csak annyit tudok,hogy engem egy fiús,harcias lánynak néznek,pedig rohadtul nem vagyok az.:D


szóval lehet,hogy sakkban tudna tartani egy olyan,akit meg jó kislánynak néznek,de nem az :D


(lehet,mégis teljesen értettem,amit írtál? :D )


20/L

2015. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmire gondoltam, csak kicsit konkrétabban. :)
2015. jan. 9. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy valaki mennyire harcias, az attól függ, hogy mennyire fontos neki az a valami, amiért küzd. Megnézheted, a leggyengébb nő is ádáz anyatigris, ha a gyerekéről van szó.
2015. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!