Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex (ovszerrel) utan fajo,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex (ovszerrel) utan fajo, csipo erzes. Mitol lehet? Lent roviden reszletezem.22/L

Figyelt kérdés
Szoval nem mindig, de szex utan kov. nap v 2 nap mulva elojon egy olyan felfazos erzes, csip pisileskor, vizelesi inger, stb... MINDIG ovszerrel csinaljuk (durex). Most nincs lehetosegem a kov. par hetben orvoshoz menni, de mindenkeppen fogok... viszont addig is erdekel. Mi lehet ez? kiszaradok es kidorzsol? de az nem magyarazat erre a felfazos erzesre...

2015. jan. 9. 11:13
 1/7 A kérdező kommentje:
meg annyit, h ez csak szex utan van... se ujjazas, se oralis szex utan nincs ilyen... en a gumira gyanakszok
2015. jan. 9. 11:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Váltsatok gumit!
2015. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy óvszerallergia.

Még szerencse, hogy manapság már nem csak latexból készül óvszer.

2015. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Óvszerallaergia. Ezért kell gumi nélkül kúrni. :)
2015. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de az a vicc, h szinte mindig durexet hasznalunk, abbol is csak 1 tipust mar 4 eve es nem mindig jon elo... mostanaban gyakrabban, regebben ritkan.. regebben heti 4-5 alkalom utan sem jott elo szinte soha, de most pl sokaig nem tudtunk egyutt lenni a parommal... csinaltuk, es elojott... pedig ugyanaz az ovszer es raadasul ugyanott is lett vasarolva... ez az egesz kb 2 eve kezdodott, akkor volt egy huvelygomban, voltam orvosnal, kikezeltek, pont... es nem tudom, h mi van
2015. jan. 9. 11:32
 6/7 A kérdező kommentje:
oke.. ovszerallergia... de miert nem MINDIG jon akkor elo... es az regen miert nem volt? es miert csak ott vagyok ra allergias? nem az egesz testem allergias ra?
2015. jan. 9. 11:33
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hivd fel az orvost ha nem tudsz elmenni.
2015. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!