Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen volt életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt életetek legkínosabb randevúja?

Figyelt kérdés
Meséljétek el részletesen! :)
2015. jan. 9. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes az amin ott vagyok.
2015. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

15 éves voltam, a fiú elvitt egy étterembe, ő rendelte nekem meg a kaját előre, és volt rajta sajt, amit nagyon nem bír a gyomrom, de megettem, mert nem szerettem volna csalódást okozni neki... persze jól meghajtott. Szaladtam wc-re. Erre wc-re ki volt írva a kulcsot a pultostól kell el kérni. futottam pultoshoz de mire kikereste a kulcsot, már éreztem hogy valami meleg csorog le a gatyámon.

Atyám visszaadtam a kulcsot, és rohantam ki az érteremből, a fiú utánam. Nagyon égő volt :/

De de ez a baleset nem taszította el tőlem, azóta is együtt vagyunk 5 szép éve, azóta el lettem jegyezve ^^

20/L

2015. jan. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem 22 éves voltam. Elhívtam a lányt egy délutáni sétára és egy pohár borra. Maga a randevú nagyon jól sikerült, sokat beszélgettünk, csókolóztunk, megbeszéltük, hogy lesz folytatása a dolognak aztán elváltunk. mivel nyár volt én nem mentem haza, hanem csatlakoztam a haverokhoz akik egy kültéri helyen iszogattak. Telt az este mikor is megjelent egy régi ismerős a fél éve meglévő barátnőjével.

Az a lány volt az akivel délután randiztam, az elmúlt hónapban vagy negyedszer.

Mondhatom kissé kínos volt a szituáció.

2015. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kettő is volt: az egyiken sérelmezte a srác, hogy térd felett érő szoknyát vettem fel, a másikon pedig egy másik srác végig a bikáiról tartott kiselőadást.
2015. jan. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legemlékezetesebb: neten megismerkedtem egy sráccal, szimpi, kedves volt. Viszont mikor megjelent kiderült,h nem mondott igazat magáról és a talikor derült ki,h legalább egy fejjel (lehet több is) alacsonyabb volt, illetve valami gond is volt az egyik szemével, konkrétan nem tudtam,h rám néz-e. Sose éreztem magam még olyan kellemetlenül. Persze azonnal kiült minden az arcomra is :(
2015. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!