Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít-e egy kapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít-e egy kapcsolatban a férfi végzettsége, ha pl. a nő diplomás orvos, a férfi pedig egy sima szakmunkás érettségi nélkül, de helyette rendelkezik 2 felsőfokú nyelvvizsgával is és rengeteg dologban kreatív?

Figyelt kérdés
Mi alapján választjátok meg a partnereteket? Ki az, aki papír szerint és ki az, akit valójában az érdekel a másik félben, amit ténylegesen elért az életben, és hogy mennyire értelmes ember?
2015. jan. 10. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
mivel ez téged ennyire foglalkoztat, így nyílván neked fontos, szóval inkább Te nem tudod elfogadnih a párodnak magasabb iskolai vézettsége legyen.
2015. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Általános tapasztalat nőként, hogy diplomás nők 97%-ban diplomás férfit fognak választani.

Sok helyen számít, és elő is kerül konfliktusokban, hogy nekem berzeg van diplomám!

Szóval nagyon, nagyon számít.

2015. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt mondja, hogy nem számít, de igenis előbb utóbb számítani fog.
2015. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb jött a szerelem minthogy kiderült a végzettsége. Amúgy meg ő sikeres a szakmájában én meg eladó vagyok egy TESCOBAN a diplomámmal... Szóval miért is számít?!

L

2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem annyira végzettség, hanem inkább intelligencia, kulturális igényszint kérdése. Azért nekem az a tapasztalatom, hogy a hagyományos értelemben vett "értelmiségi lét" jár egyfajta életmóddal, kommunikációs kultúrával és kulturális igényekkel, ami persze egyénenként változó lehet.

Diplomások között is akadt már olyan, aki társkeresőn "mizujs"-sal írt rám és tőmondatokban kommunikált és számára a kulturális élmény egyenlő a Barátok közt megtekintésével....

2015. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

semmit nem számít!


egyszerűen vannak emberek akik érnek valamit,és akik semmit sem,ez nem végzettségtől függ...bármilyen végzettsége lehet az embernek ha nem ér többet mint egy fejlövés

és ezekből van sok D:

2015. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
A végzettség is, az intelligencia is, az egzisztencia is, a külső is, a belső is, sorolhatnám a feltételeket napestig, és ha ezek közül egyetlen tényező nem éri el a 100%-os szintet, hanem csak mondjuk a 99%-ot, akkor bukta az egész, mert nem fogsz a nőnek megfelelni. Úgyhogy nemcsak a végzettség számít.
2015. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
60%
Ha nem a penzet akarod,hanem vele akarsz elni,akkor lehet,de sajat tapasztalat,es nekem us az igenyem:a baratnom legyen ugyanazon vagy legalabb ahhoz kozeli szinten iskolazottsagban.
2015. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy valakinek diplomája van lehet tahó!

Mindennap látok ilyen embereket. A párkapcsolatban az a fontos hogy lelkileg, szellemileg, sexuálisan tökéletes harmóniában legyetek! A párom nem az ideális társ, de kis toleranciával jól megértjük egymást, mivel én sem vagyok tökéletes, és ti sem, mindannyian!

2015. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy csak rövidtávon működhet egy szakmunkás férfi és egy diplomás nő között a kapcsolat. Amint elmúlik a fellángolás "lila felhő, rózsaszín köd", kijönnek a hibák. Nem azt mondom, hogy egy diplomás nem lehet bunkó és egy szakmunkás nem lehet művelt. Inkább alapvető viselkedési és illemszabályi gondokról beszélek.

Hiába felmondja a történelmet a szakmunkás férfi, de egy társaságban már nem tud viselkedni. Kielégítő neki, hogy munkából hazamegy, eldől a tv előtt és elvárja, hogy az "asszonyka", akit még csak 3 hónapja ismer, már mosson, főzzön, takarítson és persze a vágyait kielégítse. A barátnő mit kap ezért? Romantika, megértés, figyelmesség, stb., ami egy alapvető kapcsolathoz hozzátartoznának az nincs meg, "az a bizonyos varázs". Így csak elmennek egymás mellett.

2016. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!