Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Ezt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Ezt, hogy találták ki? (Leszbikus teszt lent)

Figyelt kérdés

[link]


Ez most komoly? xdddd Oké nálam speciel igaz de akkor is... :D



2015. jan. 11. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem tudok angolul mi a fa** van oda írva?
2015. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg én ez alapján leszbi lennék, mégis hetero vagyok.
2015. jan. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ezt is biztos a brit tudósok állapították meg.
2015. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát nálam nem jön be.
2015. jan. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, csak hülyeség az egész. Van valami hasonló a fiúknak is, valami hüvelykujj és farokméret összefüggés. Aki mondja az majd röhög egy jót, mikor harmincan körülötte elkezdik nézegetni.


Eszerint "straight as an arrow" lennék, pedig inkább "straight to the pussy"...

17l

2015. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem törvényszerű, de igaz. A gyűrűs ujj növekedését ugyanazon hormonok (kémiai vegyületek) is befolyásolják, mint amelyek az irányultságra is hatnak.
2015. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg az egyik kezemen ilyen, a másikon meg olyan. :D

Vagy ez azt jelenti, hogy biszexnek kellene lennem? :D

2015. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

"Sehogy, csak hülyeség az egész. Van valami hasonló a fiúknak is, valami hüvelykujj és farokméret összefüggés. Aki mondja az majd röhög egy jót, mikor harmincan körülötte elkezdik nézegetni. "


Az kivételesen nem hülyeség. Ez olyan, mint a talpad ugyanakkora, mint a csuklód és könyököd távolsága.

2015. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Eszerint én leszbi lennék, pedig semmi ilyen hajlamom nincsen, még bi sem. Ez kb akkora fas zság, mint a hosszabb mutatóujj női agy, hosszabb gyűrűs ujj férfi.
2015. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

nekem rövidebb a mutatóujjam a gyűrűsujjamtól, de srác vagyok, és ez meg azt mondja, hogy ekkor egy leszbikus nő lennék... eléggé félrenézték ezt a dolgot :D:D


amúgy ezeket a geometriai tulajdonságokat szüleidtől öröklöd, az echte homó pedig nem adja tovább a génjeit, szóval...

2015. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!