Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szerintetek milyen "háziasszony-típusnak" kellene lennie egy mai 17-18 éves lánynak?

Figyelt kérdés

A barátnőimmel eléggé különbözőek vagyunk ilyen téren, szóval gondoltam megkérdezem itt, hogy melyik a legjobb szerintetek.


1.Hamupipőke:

szinte minden házimunkát ő csinál otthon. Főz, most, takarít. Szülei dolgoznak, estefelé érnek haza, van egy 6 évvel fiatalabb húga, ezért csinál szinte mindig mindent ő.


2.Takarítómániás:

Akár az egész házat kitakarítja egyedül, de azon kívül mást nem nagyon csinál. Szülei dolgoznak, de nem annyit/addig mint az elsőnek. 3 évvel fiatalabb húga van.Néha szokott főzni.


3.Ha muszáj...

az állatokat gondozza (teknősök, kutyák, macskák etetése takarítása...). Ha mondják neki, hogy mosson fel, mosogasson el, főzzön, akkor mindig megteszi, de önszántából szinte soha. Apja dolgozik, anyja otthon van, testvére nincs.


4.Lustaság:

soha semmit nem csinál. Anyjával, mamájával lakik, testvére nincs. Anyja estig dolgozik, mamája mindent megcsinál helyette. Esetleg nyáron végez valami könnyű kinti munkát pl gyümölcsszedés.


Ha számít valamit, mindegyikünk falun lakik, kertes házban.


2015. jan. 11. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
hozzám talán a hármas állna a legközelebb, szóval legyen az
2015. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a 3. De azért lehet még pár pont, nem csak ez a 4 van :D
2015. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1es és a 3as
2015. jan. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Buford Tannen ***** válasza:
Egyik sem.
2015. jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azért írtam ezt a négyet, mert négyen vagyunk barátnők :)
2015. jan. 11. 11:51
 6/10 A kérdező kommentje:
négyes és miért nem?
2015. jan. 11. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem tudom, másoknál hogy működik, és főleg nem biztos, hogy releváns a válaszom, mert nő vagyok, de szerintem a háziasszonykodás ez tizenéves lánynál még nem egy fontos tényező. Mármint, amíg a szüleitekkel éltek és tanultok, addig mégis, miért számítana bárkinek is az, hogy mennyi házimunkát végeztek? Mikor egyedül éltek, esetleg a párotokkal együtt, akkor már számít, igen. De így... Igen, dícséretes, ha valaki rendes, dolgos lány, és persze, a jó szokásokat nem árt időben felvenni, de őszintén, én amíg otthon laktam, azt se tudtam, melyik felén kell megfogni a serpenyőt, és nagy ritkán felporszívóztam a szobámban. Egyrészt ez nem befolyásolt senkit a párkeresésem során, másrészt meg amikor elköltöztem otthonról, összebútoroztam a párommal, már nyilván nem mondhatod azt, hogy na, nem mosogatok el, valaki más majd úgyis megteszi helyettem... Mert nem csinálja meg más. És akkor ha zavar a rumli, zavar a kosz, akkor is megcsinálod, ha a 4. kategória voltál tizennyolc évesen. Én az a kategória voltam, bár a családi felállás kicsit más volt. Most mégis rendszeresen takarítok, főzök (nem is rosszul), nincs panasz a háziasságom tekintetében. De 18 évesen még hírből sem ismertem az ilyesmit, és szerintem akkor ez még bőven nem is számít. Ez csak akkor nyer értelmet, ha tényleg a saját háztartásotokat vezetitek. Szerintem.
2015. jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint a 3-as vagy 4-es jön be. Magam is elég lusta tudok lenni háztartás terén, semmi alapom elvárni a másiktól, hogy házitündér legyen, sőt kényelmetlenül érzem magam tőle.


Amúgy mindenki legyen olyan, amilyennek jónak látja.

2015. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
talán a hármas vagy a négyes mert ha állandóan házimunkázik akkor kevesebb ideje van rám. egyébként nem bejárónőt keresek, főzni meg én is tudok. ha majd eljutok valakivel odáig, hogy együtt élünk akkor megosztozunk a munkán valahogy.
2015. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Leírom hogy szerintem milyennek kéne lenni egy tízen-éves lánynak, mert nekem egyik sem szimpatikus a felsorolásodból :D


Rendben tartja a szobáját, kitakarítja , por törlés, porszívózás stb.Ha megkérik besegít a többi szoba konyha takarításában is.Esetleg főzhet anyuval együtt. A ház körül is segít ha éppen arra kérik meg. Elugrik a boltba is ha épp a szülők nem érnek rá. De az hogy valaki teljesen egyedül kitakarítsa az egész lakást csilli-villi, azt én például nem várnám el egy tizenéves lánytól, és nem is esne jól ha én helyettem mint szülő, a lányomnak kellene ezt megcsinálnia egyedül. De dícsérendő ha megcsinálja az illető , és büszke is lehet magára én azt mondom.Ha már ilyen korban hozzászokik, az csak előnyére válik később.

Az megint más hogy a szülei pl. nem a faluban dolgoznak és reggeltől estig nincsenek otthon az ingázás miatt, így a lány kisegíti őket ezzel hogy ő megcsinálja. Teljes mértékű tiszteletem az ilyen lánynak.

32/f

2015. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!