Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek leszbi, az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbi, az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Szóval épp ültem az osztályban egyedül a széken,és arra lettem figyelmes hogy egy osztálytársam bejött és a velem szembe ülő csaj ahogy háttal árt a csajnak végigmérte.

2015. jan. 12. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Tuti, teljesen egyértelmű, a nyakam tenném rá...


Azért mert végig méri még nem leszbikus... A nők is megnézik a szép nőket, de teljesen más szemmel és nem arra gondolnak, hogy de gerincre vágnám...

Csak nyugtázza , hogy milyen egészséges a haja, milyen jól áll neki az a nadrág, s arra gondol, rajta is jól mutatna egy hasonló segg kiemelő fari.

2015. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért akkor néz meg valakit,amikor háttal áll neki?
2015. jan. 12. 16:43
 3/6 anonim válasza:
nem : D
2015. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Én is lány vgayok, és én is szoktam megbámulni hátulról is nőket, van hogy csak korábban is megakartam nézni, milyen cipő van rajta, de nem akartam feltünően megbámulni.. De van, hogy csak kíváncsíságból.. Szóval, ha lezbi is, erről nem következtethetsz semmit.-
2015. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Biztos nem.
2015. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Jézusom... Fu basszus tegnap háttal volt a buszon nekem egy csaj és véletlen ránéztem, most akkor leszbikus vagyok?!!!!
2015. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!