Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudott osszeallni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudott osszeallni egy ilyen szutyokkal?

Figyelt kérdés

Van egy srac, akivel regebben iszonyatosan joba voltunk, mindent meg tudtunk beszelni egymassal es rengeteg idot toltottunk egyutt. Volt egy idoszak, amikor majdnem osszejottunk, de vegul nem lett semmi, mert egyikunk se gondolta annyira komolyan.

Mostanaban viszont alig kommunikalunk, kb a koszonesben kimerul a kapcsolatunk, leginkabb azert, mert o mostansag...hat az eros tulzas hogy jar, inkabb csak kavar a letezo legnagyobb ocska szutyok r.ibanccal (aki eppenseggel az osztalytarsam, a srac az evfolyamtarsunk)

Tudom, hogy nem szep ilyeneket mondani, de ez a lanynak nevezett eloleny tenyleg a legalja, legundoritobb valaki, akit ismerek, tipikusan az aki kis csendes visszafogottnak mutatja magat, de igazabol egy ocska k.urva...

Nem ertem hogy most miert van ugy oda erte a 'baratom', holott regebben ugy szidta mint a bokrot, mindennek elmondta, vagyishat annak ami valojaban is....

De a legjobban meg is az faj hogy miota ezek "egymasra talaltak", a mi baratsagunk kb. megszunt, en nyitnek fele, de az a dog ki sem engedi a kezebol, mar akkor robban, ha egy masik lannya beszelget, holott rohadtul nincsenek egyutt, sot sok pletyka szol arrol, hogy a srac meg mindig savazza a hata mogott...

Nem tudom mit tegyek, lehet hogy a lelkem melyen feltekeny vagyok, vagy mittudomen, de borzalmas latni oket minden nap, az egesz annyira gyomorforgato, es nem mellesleg elvesztettem egy jo baratot is..

Ha van valami otletetek, hogy mit tehetnek, irjatok kerlek.

17L



2015. jan. 12. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodjál le egy kicsit, az egyértelmű, hogy nagyon féltékeny vagy, de ettől még nem kell lek.urvázni azt a csajt 20-szor egy mondatban. A haverodnak ő jobban bejön, mint te, fogadd el.
2015. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mert kúrni akar, ennyi.
2015. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét. Egyébként igen, a kifejtésről ordít a féltékenység.
2015. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kiegészíteném előző kommentemet: és a sértődöttség, irigység is.
2015. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ha mar a kurasnal tartunk, azt velem is megcsinalta, szoval eleg szar indok lenne ha felhozna ezt :')
2015. jan. 12. 17:18
 6/20 Költőnő? ***** válasza:

mit hozna fel? :)

Ti nem jártatok, ők meg úgy néz ki, h igen :)

ennyi:)

2015. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Miért ne hozhatná fel? Téged már megkúrt, most mást is meg akar. Nem túl bonyolult.
2015. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem csak a lelked melyen vagy feltekeny.A lenyeg:talalj valaki mast,mert a Te ido"d lejart.
2015. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Így jártál.:)
2015. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hat, ide is kar kiirni kerdest, ugylatszik itt rohadt g.eciken kivul masra nemazamithat az ember. -.-
2015. jan. 12. 18:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!