Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok jártatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok jártatok már úgy, hogy beléd szeretett az egyik barát, barátnőtök? Mit érdemes ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolatom van vele. Tényleg az életem része. Nem szeretném elveszíteni, de azt sem akarom, hogy szenvedjen. Vonzódni nem vonzódok hozzá de igazából nem is tudom én eddig rá "úgy" sosem gondoltam.

Mit kellene tennem?

Akik voltak hasonló helyzetben tudnak mesélni történeteket?

Elég tanácstalan vagyok!


2015. jan. 12. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
honnan tudod h beléd szeretett? miből vontad ez le? elmondta?
2015. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Jártam. Láttam a veszélyt hogy nem igazán jó ötlet összejönni vele, pláne hogy első párkapcsolat, első csók voltam a számára... De mégis belementem. 3 hét múlva beleszerettem másba. Képzelheted hogy érezte magát.

Igaz, azóta jóban vagyunk nincs harag, de ez nem garantált...

2015. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
legyél vele 100%osan öszinte, biztos már igy is szar neki. Olyat semmiképp se csinalj, hogy mert nem akarod elveszíteni reményt adsz neki, hogy ne hagyjon ott. Őszinteség! Én a másik oldalt voltam könnyebb volt elfogadni, hogy nem lesz semmi mint gondoltam, a bizonytalanság, reménykedés a legrosszabb része. 18L
2015. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A Te dolgod hogy mit kezdesz vele,de en....hasznalnam,es engednem neki hogy hasznaljon.
2015. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felelős vagy érte érzelmileg.

Nem lépted át a határokat, nem adtál neki olyan bánásmódot, ahogy az ember a szerelmével bánik? Enélkül el nem tudom képzelni, hogy beléd szeretett volna...

2015. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!