Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nőknek/lányoknak/csajokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nőknek/lányoknak/csajoknak nem a nyáladzós romantikus fiúk kellenek? A vagány mindent bele fiúk. Ugye jól mondom?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Jaja, ez is csak egy divat, mint a csupaszpunci.
2010. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
hányadszorra kérdezitek még ezt meg?
2010. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Jól, én ki nem tudom állni a romantikus férfiakat. Egy férfi legyen férfi, majd én leszek a nő...
2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hahó! Középútról még nem hallottál?
2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Sajnos igen :( :(

21/f

2010. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
igen.de én tényleg nem bírom a nyáladzós pasikat.
2010. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a vagány mindent bele fiúkat. Szeretem a romantikát és ha kedves velem a párom, és nem tesz úgy, mintha beton kemény lenne.

Ne általánosíts.

2010. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én se szeretem az olyan hűű de vagány vagyok majd szétesek fiúkat.meg akik levegőt se vesznek :) szeretem ha egy fiú romantikus és kedves is tud lenni.persze ha olyan a helyzet legyen vagány és bátor.hol vannak az ilyen fiúk?
2010. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Van aki még igencsak értékeli a belbecst.Csak ezek a típusú lányok nem nagyon jönnek be külsőleg a fiúknak..amíg a bomba alakú agyonszolizott csiribiri,beretvált pinájú,lenyalt-vasalt fejű ,garatig feltolt csecsű, nyafka csajszi a nyerő,addig halott dolog romancsikázni :D
2010. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

mEGSÚGOK neked egy titkot régen sem volt ez másképp:)

de nekem a kettő közöttiek tetszenek.

2010. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!