Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám mindig olyan szomorúan? Akárhányszor találkozunk valahol, mindig úgy néz rám, mint aki meg van sértődve, meg mint aki depressziós. Egy fiú barátomról van szó. Régebben többet mosolygott. Csak velem csinálja ezt. =/

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Talán mert betetted a barátzóna "ketrecébe", és érzi hogy onnan nem tud kitörni.
2015. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

1.: Rossz kedve van

2. Bejossz neki de tudja hogy semmi esélye. Ha ez az eset all fenn örülj hogy csak igy reagál...

2015. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%

Legyél vele kedvesebb, megértőbb, foglalkozz többet az érzéseivel, és adj neki sok testi-lelki szeretetet. Ezzel garantáltan feltudod vidítani. Ha nem akarsz vele párkapcsolatot, lehet barátság extrákkal. Ha eleget foglalkozol vele, jobban fogja magát érezni.

Ha meg már van barátod, akkor tudod a problémára a megoldást.

2015. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Jaja szerintem is a friend zone a pusztulat okozója :D, az meg sajna ilyen marad.
2015. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

egyet értek az eddigi válaszokkal!

1, rossz kedve van

2, barátzóna miatt érzi rosszul magát!

2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem vallja be, hogy többet akar.. Mindig azt mondja, hogy nincs baja, meg nem szól semmit, csak odajön hozzám, és hagyja, hogy ölelgessem. Annyira rossz ez így.
2015. jan. 13. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
De te akarsz többet?
2015. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, de lehet, hogy ő félreértett engem. Sokat ölelgetem, meg eléggé ragaszkodom hozzá, amit ő viszonoz, de nem utal arra, hogy szeretne tőlem többet, vagy csak nem veszem észre. Az is lehet, hogy csak rossz hangulata van, vagy megunt engem.
2015. jan. 13. 16:58
 9/13 A kérdező kommentje:
De már nem keres engem, meg tényleg nagyon szomorúan néz mindig, mintha csalódott lenne, de akármit csinálok nem hajlandó beszélni.
2015. jan. 13. 17:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha megunna nem találkozna veled, nőies a srác vagy férfias, zárkózott vagy közvetlen úgy egyébként mással?
2015. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!