Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar a srác? Elég zavaros....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar a srác? Elég zavaros. L/18

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 3 hónapja isnerkedek neten.Többször is akart már velem találkozni de nekem mindig közbejött valami.Tudja hogy még szűz vagyok és felajánlotta hogy segít a problémán.Néhányszor beszélt már nekem lányokról akikkel ismerkedik meg hogy van egy lány akit talán még szeret de nem biztos benne.Néhány nappal ezelőtt kicsit berúgott legalábbis ezt álította.Én viszont nem igazán vettem ezt észre az írásán.Annyi történt hogy azt írta nekem kíván és hogy szerelmes belém.De általában haverokként beszélgetünk.Ezt most mire véljem?

2015. jan. 13. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakibugy szerelmes ha még nem is találkozott veled? Vigyázz, csak meg akar kúrni
2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél naiv! Aki 3 hónap netes ismerkedés alatt jelzi, hogy megdugna, az nem is akar ennél többet. Valószínűleg elege lett abból, hogy ez még nem történt meg, és megpróbál "belecsalni" a dologba azáltal, hogy azt hiteti el veled, érez is irántad valamit. Pedig egyértelműen az jön le, hogy nincsenek komoly tervei veled, csak dugna egy jót.

Ha neked is megfelel a szex, akkor menj bele, de többet ne várj tőle. Elég kamuszagú ez a "berúgtam és bevallom, hogy szeretlek" dolog :)

2015. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem kell egyre varni,beszelgess masokkal is,es meglatod melyik jon ossze.
2015. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szerencsétlen pincelakó gyökér, aki nélkülöz minden nemű eredetiséget, és hazug is. Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2015. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit akar? Meg akar dugni. A "szerelmes vagyok" duma néhány srácnál már 5 perc ismerkedés után előkerül. Na ebből rögtön láthatod, hogy csak a szexre megy. Egyáltalán hogyan kívánhatna téged, ha nem is ismer. Kívánja a szexet (akárkivel), de nem téged kíván.
2015. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne feküdj le vele,még elkapsz tőle valamit.
2015. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé gyakori divat ma, nem akar elköteleződni párkapcsolatban, csak haverkodni folyamatosan csajokkal, akik közül minél többel szeretne barátságot extrákkal.

Tipikus hogy az ilyenek keresik a lehetőséget, arra, hogy amikor egyik haver csajuk kicsit maga alatt van, akkor vigasztalhassák, néha meg úgy próbálják őket manipulálni, hogy magukat mutatják vigasztalásra szorulónak. Sok csaj van akinek már bejön ez a férfiatlan, emós nyávogás.

2015. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd szépen megfektet-na utánna mehet a rinyálás.
2015. jan. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!