Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzás letiltani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás letiltani facebookról a ex pasim csak azért, mert nem akarom nézni ahogy más lányokkal ott "hetyeg"?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem azzal hogy kiszeretett belőlem és nekem ez iszonyatosan fáj(t) mivel én szerlmes vagyok (voltam) belé. Nem akarom végignézni ahogy összejön más lánnyal, most épp kialakulóban van neki egy kapcsolat és.... egyszerűen nem megy. Most ez túlzás, hogy le akarom tiltani?
2015. jan. 19. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tedd nyugodtan ezt,ha ezt érzed jónak.
2015. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél évig le volt tiltva, mondjuk ő jobban elérte ezt magának…

Letilthatod, nem vesztes vele sokat, legalább nem látod.

2015. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem túlzás, gyerekes.
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás,tiltsd le!Azzal,hogy nézegeted csak kicsinàlod magad.
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleg ha csak kikapcsolod a kovetest,esetleg korlatozott listara rakod es akkor o is csak a nyilvanos bejegyzeseidet latja.
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak beállítod hogy nem akarod látni amit ő kitesz.
2015. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan tiltsd le, a felejtés is könnyebb lesz így:)
2015. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen tedd, en is ezt tettem annakidejen es most is azt tennem. Mire feloldod mar csak nevetni fogsz az egeszen, rajta.. Es kozombos lesz ;) tedd azt ahogy jonak erzed, ha te igy erzed h igy konnyebb elviselned akkor nyugodt szivvel tedd!
2015. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Nem túlzás, sőt nagyon jó ötlet. Könnyebb lesz túljutni rajta, ha nem botlasz bele a legváratlanabb pillanatban a Facebook-on.

Hidd el, nem "gyerekes", ahogy valaki írta előttem, hanem ésszerű döntés. Jobb, ha egy ideig nem tépi fel a sebeket az, hogy látod a neten.

2015. jan. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkitől a válaszokat.
2015. jan. 19. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!