Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha randi után 2 órával írt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randi után 2 órával írt, hogy mizu, az jó jel?

Figyelt kérdés
Akarhat vajon másodikat?
2015. jan. 19. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb mintha nem írt volna :D
2015. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg, ha keres jól érezte magát.
2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, az azt jelenti, hogy rövid a memóriája és nem emlékszik, hogy nemrég találkoztatok.
2015. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
annyi biztos, h nem rossz
2015. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te a hím vagy a nőstény vagy?
2015. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mondd, hogy nem Fluor Tomival randiztál!
2015. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 19. 23:01
 8/12 anonim ***** válasza:
társkereső...első randi...2,5 óra sétálgatás, teázás...randi végén két puszi, örülök, hogy megismertelek, majd hívlak stb. Még haza sem értem, már jött az sms, hogy nagyon jól érezte magát, örül, hogy társkeresőről vele találkoztam életemben először, és, hogy a képek alapján is csinosnak gondolt, de élőben még inkább megtetszettem neki...a végére írta, hogy puszi. Erre válaszoltam, én is egy hasonlóan kedves üzit, és itt jön az érdekesség...soha többé nem jelentkezett, ennek már több, mint egy éve! :D (lehet meghalt, vagy nem tudom) Úgyhogy én azt mondom, akkor örülj, ha keres, és új randi időpontot egyeztet...az a tuti...;)
2015. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy nem egy életbiztosítás mondjuk :D Mondjuk ma is tök sokat beszéltünk, bár az új randi témája még nem merült fel. (Tegnap találkoztunk)
2015. jan. 19. 23:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Ahogy azt én mondogatni szoktam :D Az a biztos ami már megtőrtént !! :D
2015. jan. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!