Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz a mondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz a mondás hogy részeg ember mondja ki a valós érzéseit?!

Figyelt kérdés

A történet hosszú de megpróbálom röviden:

van barátom 6 éve , és 2 éve nagyon tetszek egy fiúnak és most már ott tart a dolog, hogy választanom kell hogy kit szertnék, a másik fiú teljesen belém szeretett. Azt érzem én is hogy én is többet érzek iránta a bartátságnál jóval...de a barátomat is szeretem( de lehet, hogy már csak mint embert)..és dilemmázok hogy kit válasszak..de amint iszok egy kortyot buliba vagy valahol akkor már csak az van bennem hogy nekem csak is a másik pasi kell és senki más...ez miért van így?(a lényeget próbáltam leírni bár oldalakat tudnék írni a történetről..Köszönöm előre is a válaszokat!



2015. jan. 20. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Remélem nem igaz a részeg teóriád, mert én sok sületlenséget összehordok, ha iszom.

Józanon is, pláne ha iszom!

Mond el a párodnak.

Lehet, hogy szakítás lesz, de akkor is ott van a kívánatos másik!

Te nem egy olyan nő vagy aki sokáig bírná ezt a feszültséget!

Egyszer csak azon kapod majd magad, hogy két pasid van! :D

2015. jan. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sokszor csak hülyeséget beszél, szóval ez nem jelent semmit.

Az viszont furcsa hogy nem tudod mit is érzel valójában. Szerintem ha az ember igazán szerelmes, azt tudja, abban 100%-ig biztos! Ilyen lehet hogy szeretem marhaságért felesleges elhagynod őt. Vagy tőlts néhány hetet egyedűl, hogy tisztázdhasd magadban az érzéseidet.

2015. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy igaz e pedig akkor mindig ezt érzem..két pasit nem szeretnék! :D miből gondolod hogy nem olyan nő vagyok aki ezt sokáig bírná?
2015. jan. 20. 07:43
 4/13 anonim ***** válasza:

Könnyebben előjöhetnek az emberből a ki nem mondott érzelmek és gondolatok, de ettől függetlenül nem biztos hogy igazak is ezek. Én is sokszor olyanokat mondtam, amiket nem gondoltam komolyan - bár nem voltam olyan szinten részeg akkor.


De itt talán több van akkor. Mert én még ha vágyat is érzek néha más nők után a barátnőmön kívül (ami teljesen normális dolog), akkor is tudom, hogy a barátnőm az, aki mellett lenni szeretnék egész életemben. Szintén 6 éve.

Azt gondold meg, hogy a szerelem nem mindig marad meg, de a szeretet néha erősebb lehet, mint a szerelem. Főleg hogy a szerelem csak egy szó, amit sokan másként és másként értelmeznek. Nem mondhatja el neked senki azt, hogy neked az mit jelentsen, és nem keresheted azt, amit mások mondanak. Mert sokszor az emberek vágyálmokat kergetnek csak filmek meg történetek alapján. Szerelemre az elején van nagy szükség. De örökké nem (biztos, hogy) tarthat. És örökké nem is keresheted mindig az újat. Nem mehetsz mindig a fellángolások után, mert el kell fogadnod az elmúlást, és rá kell jönnöd, hogy más az ami igazán számít. És az a szeretet. Bár ebben a helyzetben nem hiszem, hogy a jelenlegi barátod és közted ez erősen meglenne. Ebben a helyzetben ha már csak ezt érzed, akkor talán ez a valós érzelmed. Ülj le a barátoddal beszélgetni, aztán döntsetek.

2015. jan. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Állítólag mindig a másodikat kell választani, mert ha az első lenne az igazi, akkor nem szeretnél másba. Attól még szarul fog neki esni.
2015. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
OlYan nehéz. Annyira nem tudom mi lenne a jó, mivan ha megbanom hogy szakitok... Vagy ha nem azt...:-/
2015. jan. 20. 08:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg beleszeret a másodikba, és az elsőt már nem szereti úgy, akkor a másodikat kell egyértelműen.

De a szerelembe esést nem szabad összekeverni a fellángolással, mert akkor elég sokszor lesz az, hogy a másodikat fogja választani. Mert fellángolás szerintem még az igazi mellett is lehet. Hiszen ott sem csak mindig jó van.

Én azt tanácsolom, hogy ülj le a barátoddal, és mondd el neki. Beszélj vele, hogy kicsit gondolkodni akarsz. Tölts el egy kis időt nélküle. De közbe a másik sráccal se találkozzál. És kb. 1 hét "csend" után nézd meg magadban, hogy mit gondolsz a két srácról. Mert nem csak az fontos, hogy kivel tudnál élni, hanem hogy ki nélkül nem. Mert akivel élni lehet abból sok van, aki nélkül élni nem, abból már kevesebb. Ha tudsz élni a jelenlegi barátod nélkül, akkor már a szeretet sincs meg olyan szinten, és akkor kár is egymásra pazarolni az időt. De add meg neki a tisztességet, és ha esetleg úgy is alakul, ne ugorj egyből a másik srác karjába, főleg ne nyilvánosságra hozva. Találkozgass vele, aztán alakul, aminek kell. De csak tiszta lappal fogod ezt igazán érezni.

2015. jan. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van! Köszönöm , megpróbálom megmondani neki hogy egy hétig egyedül akarok lenni es a másikkal sem találkozom csak max beszélünk..; remelem így majd eltudom dönteni
2015. jan. 20. 08:25
 9/13 PearlDiver ***** válasza:

Elárulom hogy ha most pasit cserélsz, akkor legkésőbb 4-6-8-x év múlva ugyanilyen helyzet elé fogsz kerülni mert az úgynevezett szerelem nem tart 2 évnél tovább.

De ha 6 éve boldogok vagytok és nincs komoly törés/nézeteltérés közöttetek akkor csak azt döntsd el, hogy sodródni akarsz-e az életeddel, vagy a saját kezedbe venni a döntéseidet, és pl megtanulni elköteleződni.

Ha néhány évente nyekkensz egyet és futsz az aktuálisan vonzóbb csávó után, azt is lehet, csak 40 éves korod után egyre nehezebb lesz újat találni, amikor megunod az addigit.

2015. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó igen ebben is nagy igazság van... De lehet ha az embernek nem kell a törődést kérni, akkor meg sem fordul a fejében ez,!
2015. jan. 21. 07:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!