Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül vagyok azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagyok azzal, hogy a nagyon izmos vádlival rendelkező lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És mikor megfordulnak látod, hogy az csak Béla.
2015. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Akár ilyen izmos is?

[link]

2015. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen
2015. jan. 20. 19:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is eléggé gerjedek az izmos női vádlikra. Csak sajnos nem sok lánynak van olyan. És bizony kiábrándító egy piszkafa vagy farönk láb, olyannal nem is ismerkedem.
2015. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van,nagyon kevés ilyen van. Akinek meg izmos a többsége szégyenli,mert a vékony láb a divatos...
2015. jan. 21. 11:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon kevés ilyen van. Vannak vastag vádlijú lányok, de akiknek izmos, formás is, olyan kevés van. A legizmosabb, amit eddig láttam, az egy csajnak a vádlija, akivel együtt járok egyetemi tesiórára. Neki méretre is, meg alakra is teljesen hasonló, vagy egy nagyon kicsit vastagabb is, mint a lenti képen a modellnek. Bemelegítés közben egyszerűen nem tudom levenni a szemem róla. Bizonyos gyakorlatoknál, bizonyos szögből és fényekkel szabályosan virít a vádliján két hatalmas izom, mindig megőrülök tőle.



[link]

2015. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mekkora máker vagy:)
2015. jan. 25. 13:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy mekkora máker vagyok azt nem tudom, max a szememet legeltethetem. :D
2015. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát én annak is örülnék:) miért nem próbálsz vele ismerkedni?
2015. jan. 25. 14:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert egyébként maga a csaj nem jön be kimondottan. Nem lehet minden tökéletes. :D De szoktunk beszélni egy kicsit, persze. Dicsértem is már, hogy eszméletlen vádlija van, de ő nincs annyira odáig érte. Tisztára bolond az ilyen. :D Nekem is van egy 38-39-es vádlim, de az övé mellett inkább úgy néz ki, mint egy fogpiszkáló.
2015. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!