Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, hány évesen lehet igazán szerelmes az ember?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
15-999
2015. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
˘
2015. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nincs korhoz kötve.

kb. 14-20-tól (érettségtől függően) a csillagos ég a felső határ

2015. jan. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én 18 évesen lettem az. Szerencsére már múlik.


19

2015. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
igazán? talán soha.
2015. jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én voltam szerelmes 7-8 évesen is és emlékszem hogy az a szerelem sem volt alávalóbb vagy magasabb rendű azoknál a szerelmeknél, amiket most 25 évesen érzek. Annyi, hogy abban még nem volt benne a szexualitás érthető okokból.


Voltam szerelmes 7-8 évesen, 12 évesen, 14-15 évesen, 17-18 évesen, 19-20 évesen és 23 évesen és mindegyik egyformán erős volt.

2015. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem korfüggő. Persze egy 10 évesnél, egy 20 évesnél meg egy 60 évesnél már teljesen másról szól.
2015. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B.Dávid ***** válasza:
Azt gondolom h a szerelem egy relatív fogalom. Ha viszonzott, akk mki úgy kezeli h na ez aztán szerelem volt a javából. De ha viszonzatlan, akk viszont sokan elbagatelizálják és azt hazudják saját maguknak is h mennyire közömbös volt az illető. Tehát szerelmes vagy "többször, mint gondolnád" de ezeknek jó esetben a felét fogod úgy kezelni h szerelem volt. Azon múlik, h mikor jutsz el szellemileg olyan szintre h ne akard elmismásolni a dolgot, hanem beismerd magadnak is a tényeket. De azt gondolom, h ez 20 éves kor alatt nem nagyon jellemző
2015. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a szerelem egy zsákutca. De ha szerelmes leszel akkor viszont nem fogsz tudni visszafordulni. Az hogy valaki igaziból szerelmes legyen és ne csak a "tetszik" kategóriában legyen az, akkor szerintem 14-15 éves kor fölött. De egyébként ha az ember értelmes akkor megérzi hogy tényleg az és nem csal plátói jellegű. Persze ez a megérzés is csak 14-15 éves kor felett fordul elő. Bár amiért minden egyes ember más ezért csak önmaga tudhatja ezt.
2015. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A személyes kötődés kontraproduktív. Minden áron kerülendő. Érzelmileg sebezhetővé tesz.
2015. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!