Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, volt már olyan, hogy amiben eddig azt hittétek, hogy "verhetetlenek" vagytok, egy másik csaj legyőzött?

Figyelt kérdés

Szóval bármi amiben nagyon jók vagytok?

pl. helyesírásverseny, kötélmászás, futás, pasizás, kinek jobb a segge, nagyobb a melle bármi amiben a legjobbak vagytok. Akár sport, akár tanulás, akár iszapbirkózás vagy hajtépés bármi.

És mi volt az, milyen érzés volt?

Mennyi idősek voltatok ekkor?

És utána elment a kedvetek ez miatt, vagy inkább "ösztönzött" a versenyszellem?



2015. jan. 22. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy jön ez a szerelem szex kategóriába?! biszex nőkről beszélünk? vagy mi?
2015. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akár róluk is, de ott van a pasizás is, és az egyéb kategóriába van.
2015. jan. 22. 12:27
 3/4 Fényember ***** válasza:
ömm nem hiszem hogy bármire is ösztönöztek volna az ehhez hasonló dolgok...nem lesz soha olyan ember aki komplette mindenben jobb lesz nálam..persze lesz olyan akinek jobb a fenek..sőt..lesz aki szebb lesz nálam lesz aki jobban elemzi a verseket lesz aki jobban megdobogtatja a barátom szívét mint én és stb stb stb...de egy se lesz olyan mint én..ha valamiben rossz vagy az is te vagy...elfogadom ha valaki valamiben jobb nálam..igazság szerint nem nagyon érdekel...és röhögök ha valamiben nagyon rossz vagyok és teszek ellene ha már nagyon zavar:) nem máshoz kell szerintem méregetni magunkat..:)
2015. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sütöttem süteményt. Azt mondták finom. Aztán anya is megsütötte ugyanazt. Amikor megláttam és megkóstoltam...Tisztára lealáztak...nehéz évek voltak, máig sem tudom feldolgozni.

:D

2015. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!