Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tetszik a vőlegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tetszik a vőlegényem barátja? Kísért a múlt?

Figyelt kérdés
A párommal eljegyeztük egymást,nagyon szerelmesek is vagyunk,csak egy a bökkenő. A párom legjobb barátját még a gimnáziumban ismertem meg,nagyon jóban voltunk,érettségi előtt le is feküdtünk ennek már 6 éve,a párom nem tudja. Ezután én elkerultem Budapestre egyetemre,itt ismertem meg a paromat majd ez a legjobb barátom is itt kapott munkát Pesten ugyanott ahol jelenleg a párom dolgozik. Eddig teljesen jól kitudtam zárni az életemből,viszont amióta egy társaság a járunk allandoan megjegyzéseket tesz,hogy milyen szep vagyok es egyebek,es az a baj,hogy szamomra sem közömbös. Ami meg nagyon zavaró,hogy a párom allandoan rola áradozik,hogy mennyire jo barátok,kar,hogy nem ismerik egymast régebb óta,hármasban is akarja idot tölteni. Bevalljam neki mi tortent 6 éve? Mi lenne a megfelelő lepes?
2015. jan. 22. 19:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat,ha értelmetlen de telefonról irtam es siettem.
2015. jan. 22. 19:30
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Már el kellett volna mondanod a vőlegényednek, hogy honnan, hogyan ismered ezt a fiút.

Egyet nem értek, ha nagyon szerelmes vagy a párodba és ő is beléd, akkor hogyan tud rád valaki ilyen hatással lenni?

Ez inkább akkor szokott lenni, ha valami gond van a kapcsolattal.

2015. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annyira nagy hatással nincs ram,csak egyszerűen vonzónak talalom es zavar,hogy a aprom ennyire ragaszkodik hozza mikozben én es a barátja tudjuk mi tortent a multban...
2015. jan. 22. 19:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem mondtad,ne hozd fel a témát,mert abból csak veszekedés lenne.Benne van a rizikó hogy egyszer kiderül,de ha így lesz,arra meg az lesz a válaszod,hogy annyira jelentéktelen ügy volt,hogy nem is tartottad fontosnak.
2015. jan. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ramcsi23 válasza:
Minden nőnek jól esik ha udvarolnak neki megjegyzik milyen csinos egyebek, főleg ha olyan illető teszi aki nekünk is szimpatikus! Azt mondanám ülj le a vőlegényeddel és meséld el neki mi történt a barátja és közted anno. Izgalmas helyzetbe csöppentél, de y meglátásom szerint ez kaland izgalom! Az biztos ha nem tisztázod a dolgokat bajba kerülsz... tudod hogy értem! Őszíntének kell vele lenned hisz össze akarja veled kötni az életét! A titkok kiderülnek ... jobb ha te mondod el...
2015. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"annyira jelentéktelen ügy volt,hogy nem is tartottad fontosnak"


Ja, az ilyen "jelentéktelen ügyekkel" van tele a GYK, hogy x év házasság után derült ki, hogy a feleség/férj mit csinált és hányszor a másik legjobb barátjával...


Mondjuk azt én sem értem, hogy ha tényleg olyan szerelmesek vagytok egymásba, akkor

- miért tud benned ilyen érzelmeket kavarni ez a srác

- miért nem volt evidens, hogy AZONNAL elmondod neki, hogyan ismerted meg

- miért nem evidens MOST, hogy le kell ülni vele, és szépen, nyugodtan elmondani, hogy látod, mennyire jóban lettek, és nincs is ezzel bajod, de te szeretnél kimaradni, mert egy ilyen epizód után kínosan érzed magad.

2015. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!