Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emma Watson miért akkora hűű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emma Watson miért akkora hűű de faszányos csaj?

Figyelt kérdés

Egy középszerű színésznő, szintén középszerű repertoárral, átlagos külsővel és egyáltalán nem megnyerő személyiséggel. Mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy "de hát milyen jó jogvédő" elárulom, hogy a szövegeit kb 5 másik ember írja neki, ő csak felolvassa, mert őrá odafigyelnek.

Tudom, a Harry Potter filmekkel sok nerd szívébe belopta magát, ugyan úgy, ahogy anno Lucy Lawless és Carrie Fisher is, de körülöttük sose volt ekkora hype. Szóval áruljátok már el, hogy miért Emma Watson az internet és a geek kultúra nem hivatalos istennője?


2015. jan. 24. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mert tud varázsolni. Te tudsz varázsolni? Na látod, ezért ennyire faszányos :)
2015. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól bánik a varázspálcával.
2015. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ért a hancúrléc használatához.
2015. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert aranyos az arca. Nekem nem túlzottan jön be ugyan, de szerintem sminkelve szép leányzó, és amúgy is olyan kislányos.


Sminkkel például Emily Kinney atomronda, viszont nélküle csodaszép. De ugyanez elmondható Emilia Pikkarainenről is.

2015. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na ezt én se értem. oké, aláírom, hogy csinos meg minden, de hát hány ezerszer csinosabb, vonzóbb színész/énekesnő van nála? se az arca, se a teste, se a stílusa nem nagy durranás.. gondolom sokaknak azért jöhet be, mert nem tűnik beképzeltnek, nem egy tipikus hálivúdi ribi meg okosnak van beállítva (nem tudom, valójában az-e)
2015. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem benne van az is, hogy látták felnőni a mozivásznon. Nem vagyok szexuálpszichológus, de érdekes kutatási terület lehetne.
2015. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert van pár milla euró a bankszámláján.
2015. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!