Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellemetlen helyzetbe kerultem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen helyzetbe kerultem. Mi a jo megoldas, hogy senkit se bantsak meg?

Figyelt kérdés
sziasztok.van egy nagyon jo baratnom, tobb eve ismerem. van egy occse aki fel evvel fiatalabb nalam, es most ramhajtott. a baratnom meg tamogatni akarja a dolgot. igazabol az occset is ismerem persze nem olyab jol de parszor mar talalkoztunk. kitalalta h tetszem neki. nem ronda v ilyesmi, de egyszeruen nem tudok elvonatkoztatni attol hogy a baratnom occse es nekem ez olyan fura. a tobbi baratnom kivan akadva hogy most azert mert az occse miert ne. de nem csak ez. alapbol ha komolyra fordulna a bnom elott smarolnank, a mellette levo szobaba lefekudnenk barmi? tudom h elore szaladok de szamomra elkepzelhetetlen. az a baj h semmi olyat nemtudok neki mondani h mas tetszik v vkit nem birtam elflejteni mert a bnom tudja h nincs semmi ilyen.. nemtudom hogy mit csinaljak olyan kinos. az is zavar h az occse rosszul tanul es latszik h eretlen es csak kell neki egy csaj es szarik a tanulasba. elhivott randizni de fogalmam sincs h mit csinaljak..hogy utasitsam el h ne sertodjenek meg? 17l
2015. jan. 25. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem szeretnék veled randizni.

HÁT DE MIÉRT?

Mert nem vagy az esetem.


Vagy valami ilyesmit.

2015. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó barátnőd van, be akarja csajoztatni az öccsét és téged talált meg, szerintem ne foglalkozz sértődésekkel, mondd meg hogy nem randizol és kész
2015. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel nő vagy és vannak érzéseid és nem akarsz kínos kapcsolatban élni. Ezt szépen elmondod a fiúnak és meg kell h értse, a barátnődnek is el kell fogadnia, hiszen megértitek egymást, ezért is a bnőd. Hajrá!
2015. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megmondod az igazat. Azt ami miatt nem akarod. Ilyen egyszerű.
2015. jan. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Legyél határozott. Leírtad a legmegfelelőbb indokot.Bnőd családja tabu. Ha azt nem értik meg ,akkor nem csak éretlenek, hanem gondolkodás problémájuk is van...
2015. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval te olyna kedves vagy, hazudnál FOR FCKIN NO REASON

de sajna nem lehet.. Jaj de sajnállak.... :"""(

Ki a farkam érdekel a tanulás??

Látszik igazi, elbutított, agyatlan, bábu vagy... Szánalmas.

Nem is segítek, legyél hülye.

2015. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a barátnőddel, hogy neked ez nem megy vele és hogy nem is akarod megbántani, de ez nem fog működni. Aztán közlöd az öccsével, hogy te nem szeretnél járni vele. Ha megkérdezi miért akkor megmondod neki mi újság.
2015. jan. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd nem vagy szociális intézmény, ha a srác nem jön be Neked, akkor ne randizz vele. Simán csak elég rá indokként ez kb.: figyelj az egy dolog hogy eldumálgatok veled, nem nézel ki rosszul, de nagy számnak sem tartalak, középszerű szint alatt teljesítesz tanulásban is, úgyhogy bocsi de nem pont veled akarok ismerkedni.
2015. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igazabol nem a tanulas a fo dolog csak h nagyon eretlen meg hozzam ugy erzem. a bnom iranyitja kb h miket irjon nekem meg mirol beszeljunk
2015. jan. 26. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!