Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hosszú ideig bírod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú ideig bírod önkielégítés és szex nélkül?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatásai vannak, ha sokáig nincs szexuális kielégülés? Pozitívak is lehetnek, vagy kizárólag negatívak?

2015. jan. 26. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kb, hogy olyankor már a 10 éves kislányokról is fantáziálok. :D
2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemfüggő. Férfiaknál egekbe szökik a tesztoszteron szint, aminek sok pozitív hatása van, de mellette pl. hatalmas agressziót is kivált. Nők állítólag szintén ingerültté válnak.
2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hülyén fogalmaztam meg, elnézést.


mi volt a leghosszabb szex nélküli időintervallum az életedben, és mit tapasztaltál magadon, ami ennek következménye lehetett?

2015. jan. 26. 20:33
 4/5 motoroskatona válasza:

Szia kérdező!

Nekem 1 év nő nélkül, max 2hét ha nem nyúltam magamhoz.

Ingerült és olyan agresszív voltam mint SOHA!!!

KITARTÁS!

2015. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem fél éve teljesen leszoktam. Nem volt könnyű... És igen fura hatásai voltak az elején
2015. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!