Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire gyökér fejjel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gyökér fejjel hogy lehetne kapcsolatom?

Figyelt kérdés

19 évesen olyan fejem van mint egy éppen durcázó 15 évesnek ,ez az egész pedig egy hosszú,vékony nyakra van plántálva,hófehér bőrrel.

A hajamból jobbat nem lehet kihozni és borostát se tudok növeszteni mert ilyen ritkás,gyengeszálú valami lesz belőle.

A testem és a stílusom jó lenne,de azt is nevetségessé teszi ez a valami a nyakamon.

Hogy lehetne így barátnőm?

18 év alattiakat nem szeretem,gyerekesek. :/


19/F


2015. jan. 27. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

azt hittem hogy lesz kép is ._.

így ne mtudunk mondani semmit, mindenkinek az énképe általában eltér a valóságtól, lehet, hogy nem is olyan vészes amilyennek mondod:o

2015. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 LePeDő ***** válasza:

Haha, tetszik az írói stílusod, na például a humoroddal szerintem simán kompenzálhatod azt ha nem olyan előnyös szerinted az arcod, de viszont az is lehet, hogy valakinek pont bejön... Ízlések és pofonok :D

19L

2015. jan. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

küldj egy képet papa ..

nincs reménytelen helyzet csak az enyém :D

F/19

2015. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Gyakoris viszonylatban nézve, ez egy igazán részletes leírásnak tűnik. Viszont az a helyzet, hogy ennyi alapján nem lehet valós véleményt alkotni. Ha küldesz magadról képet, akkor szívesen elmondanám a benyomásomat rólad. :)

18/L

2015. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet mondunk véleményt :)
2015. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Küldjek képet?

INGYEN?!!!

2015. jan. 27. 21:24
 7/8 anonim válasza:
Ha elvárod az ingyentanácsot...
2015. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rékcsi ***** válasza:
Küldjél képet, ez alapján nem tudjuk megmondani.
2015. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!