Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes mármost véget vetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes mármost véget vetni ennek a kialakuló kapcsolatnak, ha már azt érzem nem törődik velem?

Figyelt kérdés

Jó esetben egy héten egyszer találkozunk, pedig nem lakik tőlem olyan messze kb. 10-15km-re. Sűrűn van olyan, hogy eltűnik egy-egy napra, de persze nem vonom kérdőre mert úgy gondolom nem tartozik nekem elszámolással csak mégis rettentően idegesít a dolog.

Mivel az utóbbi időben eléggé szabados életmódot folytattam, és mivel tiszta lappal akartam indulni nála el is mondtam neki ezeket a dolgokat. Aztán jött nekem azzal, hogy ő nagyon fél attól, hogy visszatérek ehhez az életmódhoz és megcsalom őt. Viszont bennem meg az fordult meg, hogy ő nem vesz engem komolyan, és tart még mellettem vagy 3 másik csajt

Mit csináljak vele? Megmondjam neki, hogy ennek igy nincs értelme ?

19/L


2015. jan. 27. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ő már eldöntötte.
2015. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aztán jött nekem azzal, hogy ő nagyon fél attól, hogy visszatérek ehhez az életmódhoz és megcsalom őt.


Milyen életmódhoz?

2015. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még ő emlegeti fel a szabados életmódodat? :O Ilyen tajparasztnak egyet bemosnék,ha ő meg közben háremet tartana.Szerintem hagyd a csudába ezt a tirpákot!
2015. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!