Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nem olyan barna, hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem olyan barna, hosszú combú lányok bejönnek?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok. Kort is írhattok:)

2015. jan. 27. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, de igen.
2015. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még szép... :D 22/F
2015. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy képpel egyszerubb lenne,tobb valasz is erkezne:)

Nekem bejon amugy.

2015. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem, csak kíváncsiságból, de nyugodtan írhattok más külső/belső tulajdonságokat, amik tetszenek egy lányban.:)
2015. jan. 27. 22:45
 5/13 The Guard ***** válasza:
Be hàt 24F ;)
2015. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nem tudom értelmezni mi az a "nem olyan barna" :D Így eléggé cigányellenes :D
2015. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nem teljesen napbarnított, nem túl barna bőrű:D
2015. jan. 27. 22:56
 8/13 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy nem, csak kíváncsiságból, de nyugodtan írhattok más külső/belső tulajdonságokat, amik tetszenek egy lányban.:)"


Nekem bejönnek a hosszú combok.

A haj ne legyen rövid, tüsi frizura, az inkább olyan fiús. Ami még megtud fogni egy lányban az a tekintete. Legyen bájos, mosolygós, de ne túl hivalkodó. 25/F

2015. jan. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Rsag ***** válasza:

Kép nélkül ennyiből.... hát nehéz.


A hosszú comb mindenképp előny, a magasságod számomra pont megfelelő lenne, ha az arcod szép és legalább vállig érő hajad van akkor Te lehetsz az ideálom :D 20/f

2015. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát ez elég furcsa egy kérdés...de ha a hajad se olyan barna, hanem inkább szőkés, az arcod bejön, a szemed sem olyan barna, hanem kék vagy zöld, akkor nekem is az ideálom vagy
2015. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!