Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig szoktad tartani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szoktad tartani a szemkontaktust?

Figyelt kérdés
Van egy férfi ismerősöm, akivel ha beszélek, nagyon sokáig nézünk egymás szemébe. Ez engem alapjában véve nem zavar, és gondolom őt se, de azért szokatlan. Mostanában tudatosan figyeltem, hogy másokkal, pl. a családtagjaimmal, vagy a barátaimmal meddig nézünk egymás szemébe, és a töredéke, csak néhány másodperc... De ezzel a férfivel akár fél percig is, és nem csak 1-2 alkalommal, hanem szinte folyamatosan. Hosszabb időre csak az szakítja meg, ha valamelyikünknek írnia kell.
2015. jan. 28. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
én addig, ameddig a lányok undorodva el nem fordítják a fejüket :(
2015. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a barátommal?

addig, amíg valamelyikünk meg nem csókolja a másikat

2015. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ kiről van szó. Vannak olyanok, akikkel sokáig nézünk egymás szemébe, míg másokkal nem. Általában azzal szemez az ember sokáig, aki iránt érdeklődést mutat, vonzódik hozzá.
2015. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez a férfi nem a párom, sem a barátom, de kedvelem. Tényleg csak az ismerős kategória.
2015. jan. 28. 18:22
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
Időnként poénból megtartom a szemkontaktust idegen lányokkal/nőkkel és rájuk mosolygok, hogy zavarba jönnek-e :-) ismerősökkel meg ha beszélek, igyekszem szintén a szemükbe nézni, ezzel jelzem hogy figyelek rájuk.
2015. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is olyan ember vagyok, hogy tartom a szemkontaktust, ha beszélek valakivel, de még nem találkoztam olyannal, aki ilyen szinten viszonozná ezt, ezért furcsa. Mert magától a szemkontaktustól én nem jövök zavarba. Nekem tetszik ez a férfi, de mással is ugyanígy "szemeznék", ha tudná viszonozni, de pár másodperc után mindenki elpislant, másfelé néz, utána megint a szemembe, szóval inkább ehhez vagyok hozzászokva.
2015. jan. 29. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!