Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, nem tudom el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HongKiAmoo kérdése:

Tetszik egy fiú, nem tudom el bírom -e felejteni. Szerintetek, a távolság segít?

Figyelt kérdés
Egy fiú évekig a legjobb barátom volt. Négy év után cserben hagyott, mert nem akarta, hogy egy lány legyen a lb-je. Akkor én már szerelmes voltam belé, de amikor bevallottam neki (2 évre rá, hogy már nem voltunk barátok) csak annyit felelt, hogy "Anikó már mondta." utána elment. Nagyon megbántott, de ugyanúgy szeretem. Próbálom elfelejteni de nem bírom. Már csak ezt az évet fogom vele közös iskolában tölteni. Könnyebb lesz -e felejteni, ha nem látom minden nap?

2015. jan. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az az lb?
2015. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leblancja?wtf...
2015. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy LeszBi? :D
2015. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neeeee xD ez fájt 3-as xDDD
2015. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy lányos hülyeség, valaki beléd tipor még is tovább szereted a nyomorékot.

Ebből is látszik, hogy mennyire a "személyisége" fogott meg téged, vagy a bunkó pasikra buksz, vagy csak a külsőre mész (vagy a kettő egyvelege).


De, hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Idővel minden elmúlik.

Találni fogsz egy parasztabb vagy egy külsőre szimpatikusabb csávót és már el is fogod felejteni a régit.

2015. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
LegBarobb? Levelezo Barat?
2015. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hey skacok!


Azt gondolom, hogy ez az "lb" megfejtése sokunknak gondot okoz. xDDDD

2015. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az lb az egy építészeti cucc :D [link]
2015. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!