Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én 24 vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha én 24 vagyok és írogat egy 14 éves lány nekem és nem akarok tőle semmit úgy de amugy meg jófejnek tartom és szívesen beszélgetek vele? Nem akarom h bárki is azt higyje h akarok tőle valamit .

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Van az a mondás, embert barátjáról, madarat tolláról. Ha a barátnői ilyet írnak, ez a 14 éves csaj is valószínű csak azért "jó fej" veled, mert megjátssza magát.
2015. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
és mikor jön el az az idő amikor egy lány úgy jófej velem h nem akarja h megdugjam ? volt olyan lány akivel évekig barátok voltunk volt hogy együtt aludtunk seso történt közöttünk semmi 1x csak bejelntette h ő már nem tud barátként nézni rám ...
2015. febr. 1. 10:54
 13/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok megint. :D A másik lány is lehet kezdettől nem barátként tekintett rád, csak kibírta valameddig, hogy ne mondja/mutassa. De csak LEHET, ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem lehet fiú-lány barátság. Nekem is vannak nagyon jó haverjaim akikkel jó fej vagyok, mert birom őket. De a 14 éves lány biztos azért jó fej veled különösen, mert akar tőled valamit. Így is szokott ez kezdődni, csak ő már tudod is, hogy akar valamit... A kiszemeltemmel én is csak nagyon jó fej próbáltam lenni, amíg nem mutattam neki, hogy bele vagyok zúgva(össze is jöttem vele, másfél éve együtt vagyunk).
2015. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem lenne ezzel semmi baj :D csakhát :D kissé fiatal az ilyenekhez :D
2015. febr. 1. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!