Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és tetszik egy 22 éves fiú?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, hogy nagyon nagyon fiatal és éretlen vagyok, de nem tehetek róla..Beszélünk 2hete és találkozni szeretne velem és semmilyen hátsó szándékra nem utalt eddig. Mindig ő írt minden nap, nagyon jól elbeszélgetünk egymással és azt hiszem tetszik. Régebbről is ismertem látásból csak nem beszéltünk. De én ezt nem szeretném, mert nem helyes. Ő már felnőtt, én meg még csak gyakorlatilag most kezdtem el kamaszkodni, de nem tehetek az érzéseimről. (egyébként mindig is idősebb férfiak/fiúk voltak az én ideáljaim, fogalmam sincsen, hogy miért) Nem tudom mit tegyek, mert a szívem nagyon mást mond, mint az eszem. És félek az ítélettől...
2015. febr. 1. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nem is gáz.
2015. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira sok ev nincs koztetek....Egy talalkozastol meg nem dol ossze a vilag.Hajra!!!
2015. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!
2015. febr. 1. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Most megkockáztatom a lepontozást, de szeretnék elmondani valamit.

16 évesen ismertem meg életem első szerelmét, ő akkor volt 24.

1 évig jártunk és nagyon szerettem, nem érdekelt hogy ki mit gondol rólunk.

Annak ellenére is velem volt, hogy még nem akartam lefeküdni vele, nem követelőzött, mert szeretett és tiszteletben tartotta az érzéseimet.

Az hogy egy év után csúnya vége lett, nem amiatt volt, hogy ő idősebb volt nálam.

Azóta sem sikerült túllépnem rajta, bár mostmár könnyebben elviselem a hiányát.


A lényeg, hogy nem a korkülönbség számít, soha nem is az számított, hanem hogy két ember mit érez egymás iránt, és hogy ezzel a helyzettel mit kezdenek.


Arra azért figyelj, hogy ne használjon ki. Elvégre elég fiatal vagy még. Ne érezd úgy hogy kötelességed aláfeküdni, mikor ő azt mondja. Ezt neked kell érezned.

És egyáltalán nem kell szégyenkezned az érzéseid miatt! Sok sikert! :)

17L

2015. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem pontozlak le, mert igazad van :) Teljesen. Sajnálom ami történt..És köszönöm! :)
2015. febr. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!