Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arobi kérdése:

Szerintetek létezik olyan nő, aki 'ember'? Aki nem 'játszik gonosz, kínzó, netán számító' játékot, vagy egyáltalán csak játékot, a férfival? Vagy ilyen csak gyerekkorban létezik? Mert akkor még, -'őszinte', -szerető szívű, -"emberek"- . Robi

Figyelt kérdés

Nem vagyok huszon,és már harminc éves se. Pont ezért kérdem ezt.Eddig vártam,azt hittem csak én nem találok ilyet. De tényleg ? Létezik ? Van ilyen ? Mert hogy már majdnem végérvényesen kiábrándultam belőlük. Mintha valami más 'faj' lenne . . Nem,nem,szépen el vagyok velük,lelkiekben bejövök nekik,és ők jóképűnek is mondanak. Hát ezért nem érthető számomra ez . .

A más 'faj'-beliek válaszára is kíváncsi lennék. Üdv Robi



2015. febr. 1. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Igen,létezik!Rossz helyen keresgélsz!
2015. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
te nem tudsz játszani, és szomorúan nézed, ahogy mások játszanak.
2015. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem. De amúgy én picilánynak felszínesebb voltam mint felnőttnek. Oviban a csoport legjobbképűbb fiút szeretem, mert ő jól nézett ki.

Tiniként jöttem rá, hogy a szép belsővel nem feltétlen jár együtt a szép belső is. És ha már választani kell akkor inkább a szép belső legyen meg mint a szép külső. Hosszabb távon jobban járok.


Viszont én imádok a férfival játszani. Szeretem azt a hatalmat ami a kezemben van. Mikor meglát és felébred benne a vágy... én akkor szeretem elnyújtani a dolgokat és csigázni, még jobban ingerelni... amíg már pattanásig feszül és majd megőrül értem... aztán egy szenvedélyes vad szexben feloldani minden feszültséget és gátlást.


Szóval én imádok játszani a férfival, ahogy epekedik értem és a végén egy jót szexelünk.


Üdv: Regi

2015. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#2-dik válaszadó: fantasztikus a meglátás, de tényleg!


#3-dik, Regi: Te meg tökéletesen lefested az édenkerti csalfa Évát... :-)

2015. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Legyél meleg, nagyon sok fiatal fiú vágyik idősebb partnerre.

Ismét a szokásos a felhozatal: "velem minden oké, a nők a hibásak, hülye mind." Találjunk már ki valami jobbat ha egy mód van rá.

2015. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A 2-es valóban igaz,de tudok játszani,mert megtanultam valamennyire. Tény,hogy láttam olyan fiúkat,akik ebben profik. Annyira nekem sosem fog menni,mert az már tehetség,de tanulok,lazulok.

A Regi óriási ! De ezzel a hosszú játékkal vigyázni kell,mert a végére pasi úgy fel lesz húzva,hogy rögtön elszáll,és úgymond cserbenhagy.


Az 5- A nők nem hülyék,ezt cáfolom,nagyon is okosak,ellenben igen,'hibásak',visszaélnek a hatalmukkal ahogy Regi is írta. És a kérdésemre így tulajdonképpen meg is kaptam a kielégítő választ.

A melegséget kihagyom,nekem a nők jönnek be,még ha néha komiszul játszanak is. Ezért ezután őket jól megbüntetem,édes büntetéssel. S én is tudok hatalmat gyakorolni kicsit. Van amiben mi vagyunk erősebbek.



Sziasztok Rb

2015. febr. 27. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem létezik ilyen nő akkor kik azok akik boldog, harmonikus kapcsolatban élnek? Mert vannak ilyenek. És kik azok akik egy férfi elnyomásától szenvednek, mert nem tudnak játszmázni? Ilyenek is vannak.

Ha 30+ évesen még nem találkoztál normális nővel akkor veled van a baj. Vagy rossz helyen keresgélsz, vagy egyszerűen csak azt vonzod be az életedbe amit megérdemelsz. Nem bántani akarlak, úgy értem hogy ez egy lecke az élettől, hogy legyél végre normális, tökös csávó, szedd rendbe magad lelkileg.

2015. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!