Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtörténik az első együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtörténik az első együttlét akk hogyan készüljek rá?

Figyelt kérdés
Olyan tippeket adjatok h mienre csináljam meg a hajam vagy csináljak e sminket vagy akarmi értitek remél?
2010. febr. 9. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
hát a hajadnak meg a sminkednek nem sok köze van hozzá! Gondolj bele, jól belövöd a hajadat,de az akció közben úgyis összekócosodik, a sminked meg lefolyik, összemosódik! Szóval semmi értelme ennyire készülni rá! Inkább alul tedd magad rendbe, és gondoskodj a védekezésről! Ilyenkor sokkal jobban számítanak a körülmények és az érzelmek mint a kinézet!
2010. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg össze fog kócolódni a hajad, és le fog jönni a sminked...

Szerintem csinosítsd olyanra magad, ahogy neki tetszel a legjobban.

2010. febr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valami egyszerű kis frizura, nem tudom milyen a hajad, de amit tényleg fél pillanat alatt rendbe tudsz rakni ha kócos leszel. Én mondjuk mindig használok szemceruzát, meg mondjuk valami szemhéjpúder amit ismersz hogy nem kenődik el 10 perc alatt. Alapozót meg púdert szerintem fölösleges.
2010. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a hajam olyan középhosszú és mikor ott alszok akk általában viszek hajgráfot mer az mindig jól jön nállam.És a sminknél tényleg bajba vok,mer a pasim nem szereti a szájfényt naon és a ceroza meg spirál is reggelre szétkenődik.De szertném kicsit kiemelni a szemem mert azt tudom h szereti.Valami tipp?
2010. febr. 9. 20:03
 5/5 anonim válasza:
fürgyé le.
2010. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!