Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúállás vajon kifizetődő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúállás vajon kifizetődő, rövid illetve hosszú távon kielégülést okoz?

Figyelt kérdés

elkezdett udvarolni nekem egy hapsi de barátnője volt és elutasítottam majd azt mondta szakítottak így engedtem neki, majd kiderült hogy nem is szakítottak mert fél ekkor összevesztünk majd egy hónap múlva tényleg szakítottak és ekkor újra össze kezdtünk járni minden szép volt úgy volt belevágunk a kapcsolatba

de a barátnője elkezdett neki könyörögni és újra összejött vele majd kért engem értsem meg, hogy neki ezt le kell rendeznie ahhoz hogy velem lehessen utána

sokszor eszembe jut hogy írjak a csajnak bemásolnék két sms-t és kb. mindennek vége lenne köztük, a csaj megérdemelné hogy tudja az igazságot de nem tőlem kéne megtudnia de annyira bánt ez az egész és fáj hogy nem tudom mitévő legyek

a csajnak nem szeretnék rosszat de a pasin valahogy bosszút akarok állni


2015. febr. 1. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A Bosszúállókkal vigyázni kell,főleg Amerka Kapitánnyal. Majdnem megölte Hitlert
2015. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A bosszúállás primitív dolog. Ha kulturált ember tartod magad, tartózkodj tőle.
2015. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 CptTomato ***** válasza:
100%

Nő vagy uh. nem tudom hogy gondolkodsz....

Mint férfi mondom hogy bennünk ilyesmi fel sem merül, leszámítva 1-2 nagyon csúnya szakítási szituációt.

Alapvetően nem lenne szép dolog, de neked kell tudnod... és semmiféle kielégülést nem fog okozni mert csak akkor okozna ha vissza menne hozzád a srác, de ezekután ha vissza megy hozzád egy idióta.

2015. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te is hibás vagy,mert egyszer nem engedtél neki,aztán igen,össze-vissza.Azért volt csak veled,mert a másikkal fasírtban volt.Egy kapcsolat nem úgy működik hogy egy perc alatt lezárom,mint a példa is mutatja,visszament a csajhoz.Bosszú nem vezet sehova,mert az élet visszaadja egy következő kapcsolatodban.És nem is érnél el vele semmit,mert ennek ellenére a csaj ugyanúgy ottmaradna a pali mellett,és te lennél a bűnbak.
2015. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bosszúállás? Jaaa, ez a nők reszortja.
2015. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de tulajdonképpen magad alatt vágtad a fát el. Ebben a dologban te is ugyanolyan sáros vagy mint ő.


Hogy elsőként nem tudtad, hogy van barátnője, ok. De utána az tortúra amit magadnak kerestél már nem csak az ő sara. Te is hibás vagy, mert tiszta kapcoslat helyett hagytad, hogy olyan semmilyen kapcsolatba legyél vele.

Már az első hazugságnál arra kellett volna gondolni, hogy eztán sem lesz egy őszinte jellemes férfi. Miért pont érted változna meg?


Én azt mondom nőként, hogy sepregess a saját házad táján, mert ha ilyen hebehurgyán állsz minden kapcsolathoz majd, akkor egy férfi sem fog nőnek, csak valami pótléknak használni. Az, hogy nőként mennyire vesznek komolyan azt leginkább te befolyásolod.

Ne menj bele ilyen össze-vissza kapcsolatokban és akkor nem fognak veled szórakozni.

2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igazatok lehet, és tudom hogy hülye vagyok hogy egyáltalán belementem de nagyon szar hogy a lány semmit nem tud én meg ezekkel a terhekkel élek

és néha előtör belőlem ez a bosszúvágy hihetetlen rossz érzés :D

2015. febr. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!