Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfi undorító és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfi undorító és ocsmány, minden lányt taszító külsővel születik, annak sosem érhető el a boldogság?

Figyelt kérdés
Szerintem egy ember csak párkapcsolatban lehet boldog. De mivel túl ocsmány vagyok, egy lány sem képes elfogadni.

2015. febr. 1. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egy ember csak párkapcsolatban lehet boldog."

Hát, fiam, már itt bajok vannak.

2015. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mióta nem élek kapcsolatban, azóta egyre boldogabb vagyok.
2015. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én meg még randizni sem randiztam soha. Legalább azt szeretném elérni, de annyira ocsmány vagyok, hogy egy lány sem jönne el velem sehova.
2015. febr. 1. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással soha az életben nem leszel boldog. Változtass a gondolkodásmódodon.

Szerinted hány lánynak jön be az,hogy siránkozol? Sehánynak. De ha látják,hogy pozitív a kisugárzásod, akkor az sok lánynak bejön,akármennyire vagy ocsmány. Egyedül a gondolkodásmódodon kell változtatni.

2015. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Először magadat fogadd el, nem szabad, hogy így beszélj saját magadról. Amíg ez a véleményed, senki nem fog szeretni.
2015. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Te meg nem untad meg ezt a szanalmas vonyitast? Honapok ota teszed fel ugyanezt a kerdest...
2015. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A pozitív kisugárzás sem ér semmit, mert annyira ocsmány és undorító külsőm van. Ja igen, ezt lányok mondták, régebben átlagosnak gondoltam magam, de minden lány, akinél próbálkoztam, nagyon rondának talált. Mondták is.
2015. febr. 1. 14:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Figyelemhianyos trollcsira, haladjunk tovabb, mert nincs itt semmi latnivalo. Unalmas mar ez a rinyalas.
2015. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Két gond van:

1. Önmagaddal elégedetlen vagy, ezért kívülről, egy másik embertől várod a boldogságod. De ez nem így működik! Azok az emberek vonzanak másokat, akik önmagukkal rendben vannak, és legalább annyi energiát tudnak adni egy kapcsolatban, mint amit várnak. Először is azt kellene tehát belátnod, hogy más nem fog tudni boldoggá tenni, ha önmagad nem tudod. Nem volt még párkapcsolatod, tehát nem tapasztaltad meg, hogy az önmagukkal elégedetlen emberek számára a párkapcsolat sem hoz elégedettséget, csak újabb problémákat generál.

2. Előnytelen külsővel is lehetsz sikeres a nőknél, ha pozitív önértékeléssel rendelkezel. Én számtalan olyan embert ismerek, akik NAGYON előnytelen külsővel sikeresek. Az, hogy valaki "ronda", az relatív. A rondaság alatt mi nők, nem csak a külsőt értjük, hanem a kisugárzást. Egy átlagos, vagy akár előnytelen külsejű pasi is lehet vonzó számunkra, ha olyan a kisugárzása. Egy kedves, őszinte mosoly a legelőnytelenebb külsőt is megszépíti. Ezzel szemben naponta látok olyan megkeseredett, frusztrált embereket, akik egyszerűen a kisugárzásukkal taszítanak - nem a külsejükkel, hanem a kisugárzásukkal!

2015. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%
"A pozitív kisugárzás sem ér semmit" - ezt nem tudhatod, mivel neked olyan negatív kisugárzásod van, hogy átsüt a monitoron.
2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!