Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a tipikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a tipikus plázacicákról? Jogosan idegesít a csajszika, és a viselkedése meg jelenése? 17/L

Figyelt kérdés

Ha meg nézek egy celebet: Tolvai Reni, Dukai Regina.

Íves tökéletesen kiszedett szemöldök, műköröm, szoli barnította bőr, drága kis kutya. Nem lépnek ki úgy az utcára hogy ne lenének tökéletesen ki sminkelve, a legdivatosabb ruhákban.



Van a szomszédomban egy lány, 16-17 éves.

Így télen egy fekete szőrme kabátban, meg vörös szövet kabátban járkált, ezzel az mamusz csizmával, meg gumicsizma ilyen fényes. Nike bowling táska ( bár ezt minden 2. lánynak ilyen van)

Mikor jobb idő volt bőr kabát, air force nike cipő,

meg bőrkabátra, szőrme mellény.

Volt hogy át kellet csöngetni hozzá, smink mindig feldobva

haja meg csinálva. Az anyuja fodrász így járunk hozzájuk a lakásukra.

Két kis kutya yorki meg az a fehér cukik de ilyen nevet hogy Guccsi-Gugu, meg Luxy-Lulu.

A csajsziék lakása két szobás az anyja meg a 12 éves huga egy szobába van, a csajszinak van külön szobája, nekem ez furi. A csaj anyja hétvégente a pasijánál van , a huga nem mindig de általában otthon van hétvégén , és hallom hogy a csaj meg a pasija szexelnek és nyög a csaj ( a csaj meg az én szobám egy más mellett van csak másik a lakás)

Elég gyakori hogy egy buszon jövünk haza és mindig mézes mázosan köszön.

meg van hogy magassarkókba jár.

idegesít a csaj.



2015. febr. 1. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem idegesítenek, csak mélyen együtt érzek velük.
2015. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy féltékeny kicsit? Persze anélkül is lehet idegesítő. Bár érthetetlen, hogy ezért ennyit képes voltál gépelni.
2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Inkább kétszer a cicák, mint te. Pfúj, de unszimpatikus vagy.
2015. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:

Mi ugyanezt gondoljuk, de anélkül, h a szomszédunk lenne. Mi leszarjuk. Megnézzük, egy masztira még jó lesz az elraktározott képi anyag, és annyi.

25/f

2015. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 PearlDiver ***** válasza:

Azt kell mondjam Kérdező, hogy valami nálad nincs rendben, ha ennyit foglalkozol a szomszéd csaj kinézetével, ilyen negatív módon.

A saját belső békédet kéne megtalálnod, és akkor vidáman kacaghatnál rajta, hogy milyen külsőséges.

Szimplán nem éri meg a fáradságot ezen problémázni!

Igen én is látok ilyen műanyag plázacicákat nap mint nap, de nem húzom fel magam, minek?

2015. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem írtál igazából semmi kirívóan rosszat róla, jól kinézni nem bűn tudtommal, otthon se. Én se szakadtan mászkálok otthon mert úgy jobban érzem magamat ha jól nézek ki + legalább ha vagy én vagy valaki kitalálja, hogy menjünk valahová (pl. apám szól hogy megy a városba, akarok-e vele menni mert ha igen akkor 3 perc és indulás...), nem kell sokat vacakolni, csak felveszek valamit és kész.

A kutyáinak hülye neveket adott, hát na, az én madaraim se kaptak értelmesebb neveket. Kisállatok, nyugodtan adhat nekik szerinte cuki neveket, az állatoknak tök mindegy. :D

A szoba dolgot gondolom hárman megbeszélték, hogyan legyen és úgy döntöttek így a legjobb, egy 17 éves lánynak ha pasija is van, nem árt a külön szoba, a 12 éves húg még bőven elvan az anyjával is.

Összességében te idegesítőbbnek tűnsz mint ő. :D

2015. febr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Engem is idegesítenek a plázacicák és a díszhomárok is. Azért, mert tudom, hogy a legtöbb ilyen barátokat is csak külső és pénz alapján válogat. 2 évig kellett egy ilyen osztályt elviselnem általánosban, vissza is mentem a régi sulimba. Azt mondják ne ítélkezzek amíg valakit nem ismerek, ez igaz is. De vannak emberek akiknek az öltözködése már mindent elárul az életfelfogásukról, pl. a plázacicák. 16/L
2015. febr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dukai ronda. A másikra nem emlékszem. De az az állításod, hogy "Nem lépnek ki úgy az utcára hogy ne lenének tökéletesen ki sminkelve, a legdivatosabb ruhákban." túlzás. Bár biztosan a szomszédjuk vagy és ezért tudod... :DDD Én is mindig divatos ruhákban mászok ki, mégsem vagyok plázacica. :DDD Ha meg nem egy igazi tuskó a csaj, akkor én is rendes leszek vele. Ha idegesítő a hangja, akkor idegesítő, de nem egyenlő azzal, hogy buta.
2015. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg ha jól értem az is baj, hogy kedvesen köszön. Vannak hozzád hasonlóak akik pl rám is fújnak, csak azért mert olyan vagyok amilyen, pedig nem vagyok plázacica. De ügyelek az öltözködésemre, az alakomra. Én nem foglalkozom így az emberekkel, a családom és a barátaim érdekelnek. Szerintem te is inkább velük foglalkozz. :)
2015. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Pont ugyanezt írtad ki.

Sugárzik rólad,hogy se önbizalmad se önbecsülésed és a lányt bántod.

Szánalmas vagy,én neked egy pszichológust javaslok de sürgősen.

2015. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!