Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nős pasik! Erre hogyan reagáln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős pasik! Erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Nős férfiak! Mit szólnátok, ha egyszercsak bevallaná egy nálatok jó 10 évvel fiatalabb lány, hogy évek óta nem tud kiverni a fejéből, Rólad álmodik, szerelmes Beléd, de tudja, hogy nem lehet semmi mert te nős vagy, csak már nem bírja magában tartani? Hogy' esne?
2010. febr. 9. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
biztos szar lenne
2010. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"köszi,nagyon kedves vagy,nagyon jól esik...és hát hogy is mondjam a hiúságomat is kecsegteti hogy egy fiatal lány így megfordul utánam,de sajnos foglalt vagyok...mennyivel jobb lenne ha 10 évvel később születtem volna...:)"
2010. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: miért lenne sz.r?

Második: akkor te inkább kínosan éreznéd magad?

2010. febr. 9. 18:14
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Simán elkapnám, főleg ha jól néz ki. Ne légy puhap_cs. Csináld meg, csak arra vigyázz hogy az asszony ne tudja meg. Ha mégis tagadd 1000-rel. Vagy jobbat mondok. Mondd el az asszonynak, hogy hallottad hogy tetszel ennek a lánynak, de téged egyálltalán nem érdekel. Megcsinálod a csajt, ha valamikor kiderül akkor meg lesz mire hivatkozni hogy te mondtad, és hogy csak azért híresztel hazugságokat hogy keresztbe tegyen neked a visszautasításért. Amugy meg a nők sem szentek. El tellik majd 5-10 év amikor az asszony bevall neked egysmást. na akkor fogod sajnálni a legjobban hogy nem vágtad hanyatt..

sztem...

2010. febr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Hát lehet hogy kicsit kínos lenne.bár nem tudom hogy milyen szoros házastársi kapcsolatról beszélünk.az előző házasságomban simán aztmondtam volna a kiscsajnak hogy. "angyalom beszéljük meg egy kávé mellett,vagy hogy üljünk le beszélgessünk."sőt meg is tettem hasonlót,elmondtam a fiatal lánynak hogy ne várjon ettől a kapcsolattól semmit,majd élveztük egymást.Ebben a házasságomban már elutasítanám,óvatosan,és azért lenne kínos mert nem akarnám megbántani.,boldog vagyok az asszonnyal.
2010. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szép.. minek asszony nektek ha úgyis megcsaljátok?
2010. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

utolsónak!!!


Kivan már porszívózva???? Vagy meddig akarsz a net előtt ülni, mindjárt itt vannak a haverok...

2010. febr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó. Tudod az, hogy feleségül veszel valakit, mert kezdetben szerelmes vagy, nem azt jelenti, hogy később már csak arra jó, hogy takarítson meg főzzön rád.. hol a tisztelet, a szeretet, a szerelem? Abból, hogy a felséged lett és megfogadtad, hogy vele éled le az életed, abból nem következik, hogy nem segíted.. És ha mégis van olyan naiv a hölgy,hogy szeret, hogy megtesz neked mindent, pont, hogy nem valami szép dolog a háta mögött mással kavarni.. csak mert már nem tartod szexinek, kívántos nőnek, mert mondjuk anya lett és átalakult az őróla alkotott képed, nem kell rögtön másik után nézni, hogy a feleség csak hadd biztositsa a háttered.. Nem érzel egy kicsit is lelkifurdalást? Nem, persze hogy nem, mivel pasi vagy.. Ha rájön, nem számíts rá, hogy veled marad, ő is simán meglephet és megcsalhat..hiába volt régen, hogy a nők nem voltak egyenrangúak a pasikkal, a mai modernebb felfogásban igenis érnek annyit mint a férfiak, egy szinten vannak, AZAZ a FÉRFIAK is ugyanúgy takaríthatnak, főzhetnek, moshatnak.. és a nők ugyanúgy kirakhatják a pasit ha látják, hogy mit tesznek a hátuk mögött.. Még valami: nagyon remélem, hogy nem készülsz házasodni és minden ép nő elkerül messziről is!

Persze vannak kivételek, csak egyre kevesebb..

2010. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

19.08-asnak üzenem,hogy gratulálok a házasságához és köszönöm a női nem nevében ezt a szép gondolatmenetet.

Lám vannak még hűséges és szerető férfiak!!!

Sok férfi példát vehetne rólad:)

2010. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tessék máris itt van egy példát vehető "férfi"
2010. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!