Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy újból barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Az utcánkban lakik egy lány,aki egy évvel fiatalabb nála,és tetszik.Szeptemberben ismertem meg,sokat chateltünk,átjárkáltunk egymáshoz,a szüleink is összejárkáltak,stb. Majdnem minden hétvégére szerveztünk programokat,elmentünk sétálni,bicajozni,stb. Majd egyszer mikor sétáltunk hazafelé,megkérdeztem tőle a randit.Erre ő azt felelte,hogy aranyos vagyok hogy így megmertem kérdezni,de ő eddig csak barátságra gondolt.Meg írta utána,hogy azért is utasított el,mert még nem kérdezett tőle senki ilyet,még nem kész egy kapcsolatra.Azt is írta hogy később még lehet esélyem ha jobban megismer.

De aztán azóta alig beszéltünk,reggel is csak annyi a beszélgetés hogy Szia,mivel egy busszal megyünk.Kérdeztem tőle hogy mi a baja,csak szeben megfogalmazva levél formában.Azt írta,hogy ő nem haragszik,csak egyszerűen távolságtartásnak nevezi.Azt is írta,hogy hagyjuk ezt a barátságot,neki és nekem is van magánéletem.De én nem akarok vele ilyen viszonyban lenni,főleg úgy hogy sokat látjuk egymást,mivel egy utcában lakunk.Egy hónapja nem piszkáltam,nem írtam rá,semmi.

Hogy érjem el hogy megint jó legyen minden.Mit tegyek?!


2015. febr. 1. 16:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést a hosszú sztoriért,de gondoltam leírom az elejétől.

Még annyi hogy ő 16,én 17 éves vagyok

2015. febr. 1. 16:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ebben a helyzetben fiú létemre diszkréten levakarhatatlan lennék és meglátnánk.. :)
2015. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!