Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő jó Nő? Jó teste van vagy duci?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő jó Nő? Jó teste van vagy duci?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 9. 18:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkora segge van mint egy hangár bejárat. Biztos oda hízik.
2010. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Jó teste van bár a feneke óriási :) Bár ő Kim Kardashian, és mint tudjuk Neki nagy a feneke :P
2010. febr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem szándékosan Photoshopolták meg csak félig. :D Szinte kizártnak tartom, hogy valaki deréktól fölfelé gebe legyen, deréktól lefelé meg vaskos, mint a nem is tudom, mi. :D


Szerintem nagyon hülyén néz ki A KÉPEN - nagy szerencséje, hogy ÉLŐBEN biztosan nem ilyen. Ennél a felemás rémségnél még az is jobb, ha az egész alkata olyan, mint amit a deréktól lefelé rész sugall, mert akkor legalább egységes. :)


De így felemásan... szörnyű. SZVSZ.

2010. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Elég nagy kuffere van :D
2010. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Elég ocsmány este van, de az arca szép. :D
2010. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég ocsmány teste van, de az arca szép. :D
2010. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sztem átlagos nő, jó nagy fenékkel:D
2010. febr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Sajnos nem photoshop, valodi formedveny....:S


Lenyegeben szep az arca, jo lenne a teste is, "CSAK" a segge iszonyat nagy! En nem ertem, hogy lehet igy hizni, a szines boru lanyoknal latni ilyet sokat, de a kepeken lathato holgy meg mocskos gazdag is raadasul, mi a feneert nem szivatja le????

2010. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ezek szerint a pasiknak ez jön be:D
2010. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18:55 én sem hinném ha nem lenne az évfolyamomban egy lány...abszurd a kinézete ....hatalmas fenék lapos has kis mell...az már mellékes hogy vizilófeje van...de egy szörnyű dolog lehet seggre hízni...bár aki szépen karban van tartva és előnyösen öltözködik nem lehet akkora baj...pl ennél csajnál a képen.....18/L
2010. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!