Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, most fenyeget hogy öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés

A történetem röviden. Együtt voltunk már közel másfél éve már, mikor nekem volt egy súlyos autó balesetem és ennek következtében nem ment a szex sem jó ideig miután felépültem. Egyszerűen 2-3 hónapig képtelen voltam az ágyban bármit is nyújtani majd ez fokozatosan javult. Mára már minden olyan mint régen ám a bökkenő az, hogy még én lábadoztam a kórházban utána otthon is ez idő alatt lefeküdt a barátnőm az egyik haverjával. Ő mondta el nekem 2 hete, és én ezért kidobtam. Szörnyen elkeserített a dolog ahogy viselkedett velem, most egy ideje fenyeget azzal hogy öngyilkos lesz.


24/f 22/l



2015. febr. 2. 13:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2015. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz öngyilkos elhiheted, és nagyon helyesen tetted.
2015. febr. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mit csináljak most ?
2015. febr. 2. 13:42
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez mind igaz, akkor a barátnőd undorítóan viselkedett. Ha a párom kórházban lenne, ilyen súlyos baleset után és lábadozna, akkor azon lennék, hogy talpra álljon minél gyorsabban. Minden erőmet a munkán kívül arra fordítanám, hogy vele legyek, tartsam benne a lelket, nem pedig elárulnám és a háta mögött csalnám.


Az öngyilkossággal fenyegetőzésre annyit: nem vagy felelős azért, amit tesz magával. Semmilyen szempontból. Te szakítottál vele, méghozzá jó okkal. Te voltál kiszolgáltatott helyzetben, amikor ő elárult téged, semmilyen elvárása nem lehet, hogy mellette maradj. Hiszti az egész, nem fogja megtenni.

2015. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Ne reagálj a barátnőd dolgaira. Jól tetted, hogy szakítottál vele. Az öngyilkossággal való fenyegetőzés egyfajta trollkodás. A trollokat pedig nem szabd etetni, mert a fejedre nőnek. Ennyi a lényeg. Szakítsd meg vele a beszélőviszonyt.
2015. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%
Ne csinálj semmit. Fogadja el, hogy a dolgok így működnek. Ha valaki megcsalja a párját, főleg amíg az sérülten lábadozik, akkor ne csodálkozzon, ha a másik kidobja őt ezért. Ez a dolgok menete, nyugodjon bele, te is belenyugodtál, hogy megcsalt, akképpen, hogy kiadtad az útját. Becsülöm, hogy nem hagytad magad megalázni. Ezután se hagyd. Ha öngyilkos lesz, az az ő dolga, egyébként meg túl gyáva hozzá.
2015. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem lesz az. Úgy sincs hozzá mersze.

Értesd meg vele, hogy amit tett, az nem fér bele. Ha ez a pár hónap elég volt neki, hogy félrelépjen, meg is értem, hogy szakítottál vele. beszélj a barátaival, (szüleivel akár) hogy hassanak rá valahogy.

és így legalább be is biztosítod magad.

De csak emiatt vissza ne menj hozzá... legyen eszed!

25l

2015. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot azonnal. 2. voltam.
2015. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
52%
Undorító barátnőd van, hogy csak addig bírta hűséggel, amíg minden klappolt. Gerinctelenség a javából. Jogosan dobtad ki. Vissza ne fogadd, ez csak tipikus női érzelmi zsarolás. Csodálkozom, hogy egyáltalán nem csaptad meg ezután. Ha meg kinyírja magát, az az ő felelőssége, nem tartozol iránta semmivel.
2015. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Nem terveztem vissza fogadni soha, undorodok tőle. Hányni tudnék attól amit tett, valahogy ha arra gondolok hogy valaha szexeltem vele elfog az undor.


De mégis életem végéig kínozna a bűntudat ha kárt tenne magában.

2015. febr. 2. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!