Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik póz éri a G-pontot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik póz éri a G-pontot?

Figyelt kérdés
7. hónapja vagyunk együtt a párommal és hüvelybe nem tudok elmenni. Nem is nagyon érzékeny, arra fogom, hogy biztos azért, mert elmentem előtte csiklóba. Sokat olvastam a hüvelyi orgazmusról megy hogy, hogyan lehet elérni. Rengetegszer említették a G-pontot, csak azt elfelejtették leírni, hogy merre található és hogy melyek azok a pózok izgatni tudják.

2015. febr. 2. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Kik felejtették el leírni? Egy rakás leírás, technika van a neten ...

Egyébként a hüvelyi és a G-pontos orgazmus nem ugyanaz ;-)

2015. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki felejetette el leírni? Mondd csak hol kerested a lekváros üvegek közt? Mert ott tényleg nincsen
2015. febr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocs, hogy egy kicsit undorító videót küldök, de ez nekem bevált. [link]
2015. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
A g Pont a huvely felso reszen helyezkedik el.a huvely felso resze hasonlo a szajpadlashoz elso resz:redos,masodik:simaa,3.nagyon sima.a g Pont a sima es a nagyn sima resz hataran helyezkedik el.
2015. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!