Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igy szabályos és ha baleset...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igy szabályos és ha baleset történik most igy akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Barátnőm péknek tanul eddig 06:00-12:00ig volt gyakszin most 13:00-19:00ig. Ma aláirattak vele egy papirt hogy saját felelősségére van ott. Jelzem 16hetes várandos. Bocs hogy ide irtam máshol nem kaptam választ
2015. febr. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kötelessége ott lenni, gyakorlatot folytatni.

Mivel aláíratták vele, így vállalta, mondhatta volna azt is, hogy "kösz de nem" és elmegy, de nem tette.


Nem támadásként írom, de én is ezt tettem volna a munkáltató helyében..sajnos pénz orientált világban élünk.

2015. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 wap93 ***** válasza:
Gondolom pont azért íratták vele a papírt, hogy ha történik valami akkor övé minden felelősség és gondolom nem kényszerítették a további pékeskedésre. Különben a pék szakma ilyen balesetveszélyes ?
2015. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha veszélyeztetett terhes akkor a doki ugyis kiirja! Vagy milyen balesetre gondolsz?
2015. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg megcsuszik és hasra esik
2015. febr. 2. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak szólok, hogy ha hasra esik, az kevésbé veszélyes, mintha hátra.

Amúgy minek van ott, ha veszélyes?

2015. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!