Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy már millió ilyen kérdés van,de most tényleg nem tudom,hogy mit vegyek neki.Pont Valentin napon leszünk 10hónapja együtt.Már vettem neki plüssöket meg párnát.Eddig Valentinnapra még csak egy szív alakú hógömböt és egy tábla csokit vettem neki,de szeretnék még mellé adni valamit.Itt most pl.nem olyanra gondolok,hogy szex vagy egy romantikus vacsora hanem egy kézzel fogható tárgyra.
2015. febr. 2. 14:42
 1/3 ElnökÚr ***** válasza:
puncit adj neki mama,annál nincs jobb ajándék!
2015. febr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te ismered a pacákodat, tehát neked kell tudnod, hogy minek örülne.


Ne haragudj, de elég szánalmas, hogy ezt tőlünk kérdezed meg, és nem ismered ennyire azt, akivel jársz :(

2015. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy iránytűt vettem a páromnak :) Jelképezvén, hogy sokszor más utakat járunk, de utána mindig visszatalálunk a másikhoz.
2015. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!