Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú elhívott "randira",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú elhívott "randira", bár nem mondta, hogy annak szánja (mozizás lett volna), és én nem mentem el vele, akkor utána már rögtön feladja, és elkönyveli magának, hogy nem az esetem?

Figyelt kérdés
Egy elég jó fiú barátomról van szó egyébként, akivel régen napi szinten beszélgettünk, mindig keresett, mindent tudtunk egymásról, kivel mi történt stb.. De a mozi óta már nem ír, nem keres, kerül. Most ez neki miért jó így? Nem hiszem el, hogy nem hiányzom neki, vagy hogy nem lehetett volna megoldani valahogy a dolgot. Egy nagyon jó barátomat veszítettem el. :(
2015. febr. 2. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el vele? Amúgymeg keresd fel...
2015. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg te is írhatsz neki...


Amúgy attól függ. Ha csak lemondtad, hogy nem mész, akkor nyilván nem fog lihegni utána. Ha valami életbevágó jött közbe, akkor meg kellett volna beszélni rögtön, hogy ne haragudjon, de ez és ez történt, mi lenne, ha áttennénk másik napra?

2015. febr. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért keressen mindig ő... Ha már mozit visszamondtad, azt várja el, hogy legalább te írj rá mizujs, hogy van, hogy telnek a napjai, és esetleg felvesd neki a mozit, hogy most viszont még jó ha gondolja...
2015. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén mi a tökömre vársz?az elnök kérjen fel vagy mi?!Az ilyen egy férfi számára kudarc,ha meg "barátja " vagy,és ő hivott el ilyenre az azt jelenti hogy ő többet szeretne,de ha meg te nem,akkor ezzel elutasitottad amit ő úgyvett hogy ő nem jön be neked,ilyen után megmár a barátságot megtartani fölösleges,mert úgyse úgyfog már viszonyulni mint azelőtt,legalábbis én igy gondolom,de valószinüleg ő is,ha tényleg te is akarsz valamit tőle ami több mint barátság akkor dobd fel újra a mozi témát,ha meg nem akkor haggyad,barátság ebből már sosem lessz,szóval jobb lessz elfelejteni,ez a szomorú igazság (sajnos) .
2015. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy nem lehetett volna megoldani valahogy a dolgot"

Te szúrtad el, nem ő.

Ha még akarsz valamit, akkor RAJTAD van a lépés sora.

Tudod, egyenjogúság van...

2015. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!