Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért állítja sok férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítja sok férfi, hogy taszító, ha egy lány sokat bulizik?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén eljárok a barátnőimmel a kedvenc beülős helyünkre, beszélgetünk, fröccsözünk, táncolunk, más emberekkel igy vegyülünk, szóval szórakozunk.

Nyáronk még jobb, akkor vannak koncertek vagy lehet csak egy tó partján is ülni, néha egy kis növényi könnyűdrog is belefér.

Nem vagyunk azok a mindenki által imádott menő csajok, általában nem pakolunk ki mindent, az esetek 90%-ában kötött pulcsiban vagyunk :D De így is csapódnak hozzánk általában fiúk.

Nem értem, hogy ez miért lenne olyan taszító szokás, életvitel.

17L



2015. febr. 2. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezekkel még dicsekedsz is?! Ilyen barátnőm sose legyen...
2015. febr. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem, nem szoktam ezekről beszélni.
2015. febr. 2. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:

17 évesen?

25-30 évesen azért már gáz szerintem.

2015. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy látom azért nem ész nélkül csináljátok ezt a barátnőiddel, így szerintem nem taszító, fiatalkorban kell ilyenek csinálni, ennyi.
2015. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha 17 évesen már nosztalgiával meséled, hogy egy kis mariska is belefér, az azért szerintem már gáz. A többi nem.
2015. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk természetüknél fogva maguknak akarnak minden nőt, akik tettszenek. Ez biológia. És nincs az az isten, hogy más férfi rondítson bele a választottba.

Ha elmész bulizni, az egyrészt a szórakozásról szól, de a szórakozóhelyen való szórakozás potenciális párkeresés is. MErt ha otthon ültök csajok négy fal közt akkor is lehet bulizni iszogatni jól érezni magatokat, de nem vagytok kitéve potenciális vadászó hímeknek. És ez a lényeg. Ezt nem szeretjük. De ez ösztönös, más oka nincs, csak ki-ki hogyan magyarázza meg. De az oka ennyi. Sima farokirigység. Akit én dugok abba se előttem se utánam ne járjon idegen farok, mert az a legtutibb, de legalább is utánam már több ne merészeljen. De aki eljár és pasizik az esélyesen nem köt ki egy partnernél egyhamar. Az meg bizonytalanságot jelent a férfinak ilyen téren és ezért nem szimpatikus.

Röviden tehát, sima fajfenntartási ösztön dolgozik bennünk, ami keveredik a kulturális és civilizációs hozadékkal és valahogy lecsapódik, és kiben kiben milyen érzéseket vált ki.

2015. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert egyesek számára tényleg az.
2015. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti hová valósiak vagytok? én csapódnék hozzátok szivesen :)

Ezek a legjobb bulik!!! :)))

25l

2015. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel az életviteled, a magánéleted. Van így is elég "kérőtök", miért foglalkozol azokkal, akik taszítónak gondolnak titeket? Megfelelési kényszer? Nekem te ne akarj megfelelni. Szívjátok csak a dzsodzsót!
2015. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!