Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hónaljszőr, fanszőrzet férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónaljszőr, fanszőrzet férfiaknál milyen legyen?

Figyelt kérdés

Csupasz, fazon, milyen fazon, természetes?

Lányok, nektek melyik vonzó, fiúk, ti hogy hordjátok?



2015. febr. 2. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Nektek bejon az a szőr csík a hason?
2015. febr. 2. 21:13
 2/7 anonim ***** válasza:

Hónalj lehet természetes is, mindegy.

Fanszőrzet meg max. rövid, ha felfedezem a kezemmel, akkor érezzek is valamit.

2015. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 vagyok igen, bejön az a csík nagyon szexi.
2015. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne dzsungel, de amúgy ha géppel rövidre letolod, az már jó. A hónaljat azért csupaszra vágd le.
2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
minden csupaszon
2015. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a természetes jön be. A borotvált hónaljat férfiatlannak találom. A szőr csíkért a hason nem különösebben vagyok oda, viszont a szőrös mellkas a gyengém. :D 16/L
2015. febr. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Én páromból indulok ki, nekem így ideális a férfi szőrzet: hajban a rövidebb vagy kopasz a férfias, arcon nem zavar a szúrós borosta sem, nagy szakáll és bajusz a rémálmaimba való, hónaljat kb. havonta elég trimmelni/borotválni de csak mert a hosszú belelógna a fülembe összebújáskor, :-D dús mellszőrt kifejezetten imádom, persze nem mindenkinek áll jól, háton pamacs praktikus kapaszkodni, :-D hason szexi a csík de csak ha nem borotválja le olyan undorító csupaszra a többit, szeméremdombon 1 centis felett már ne, a golyók és a farok körül pedig legjobban csupaszt szeretek szopni, de nem zavar kb. 1 centi alatt trimmelve, csak akkor ott inkább cirógatok, popsit pedig csak kézzel érintek az mindegy.


Persze, akin nincs szőr az is lehet csinos, van akinek nem áll jól a szőr! De hogy többet borotválkozzon nálam...

Lábat, mellkast, kart a homosze.. párok szoktak borotválni vagy gyantázni, a férfi nem!

22N

2015. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!