Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Este óta görcsben a gyomrom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este óta görcsben a gyomrom a srác miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi történt velem.

Az egész úgy kezdődött, hogy napok óta nagyon rosszul alszom, holott nekem nagyon sok alvás kellene, de egyszerűen nem tudom kialudni magam.

Tegnap volt a mélypont, iszonyatosan forgolódtam, és éreztem, hogy ez nem fog menni. Félálomba voltam, amikor eszembe jutott egy srác, még nyáron, elég nagy benyomást tett rám, nem beszéltünk, nem is ismerjük egymást, csak bámult, meg sokat nézett, láthatóan tetszettem neki, nekem is külsőre, de utána egy csomó ideig eszembe se jutott...egészen eddig az estig. Miután eszembe jutott, teljesen görcsbe rándult este a gyomrom, rá gondoltam, nem tudtam kiverni a fejemből. Nagy nehezen elaludtam, viszont reggel megint a sráccal ébredtem, szintén gyomorgörcsben, és akármit csinálok, egész nap ott volt a fejemben a gyomorgörccsel együtt, mintha randira mennék, izgulok, a szívem kalapál. Mi ez??

Ne haragudjatok, lehet butaság, de nyomaszt, mert nem tudok "lenyugodni", és ez még jobban nehezíti az alvást...


2015. febr. 2. 21:12
 1/5 RRR ***** válasza:

vágysz rá,hogy végre szeressen valaki és tudat alatt azt hiszed a srác lesz az aki ezt megteszi


dobjál be két konyakot,masztizz vagy kettőt

és

lépj tovább

2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerelem be indult midnen egyszerre :D
2015. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
keresd meg út
2015. febr. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent nem tudsz tenni, vársz, míg elmúlik, vagy felkeresed a srácot, és talán kialakul valami.

Esetleg írd le, melyik városban laksz, hátha a válaszolók között van, akit keresel. :D

2015. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélni kellene vele. Ha egy köcsög akkor mond meg a magadét neki ha egy tündér akkor meg kedvesen.
2015. febr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!