Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg ennyire a legjobb barátnőm? Csak a párkapcsolatára tud koncentrálni, teljesen megváltozott

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm és én már 14 éve vagyunk jóban, tényleg mindent megéltünk már együtt és igaz barátok vagyunk. Tavaly döntöttünk úgy, hogy elegünk van a szingliségből és elkezdünk tényleg kapcsolatot keresni. Neki össze is jött nem sok időre rá, majd pár hónap után nekem is. Most mindketten kapcsolatban vagyunk, de ő teljesen megváltozott. Mindig csak arra tud gondolni, hogy mikor találkozhat megint a pasijával, folyton ő a téma. Régebben volt, hogy minden hétvégén csináltunk valami programot, most meg jó, ha havonta egyszer rám áldoz egy délutánt. Nekem is van pasim, én csak hétvégén tudok találkozni vele mégis nem egyszer töltöttem el vele kevesebb időt csak azért, hogy a barátnőmmel lehessek, mert ő úgy ért rá. Ehhez képest hiába láttuk egymást rég a barátnőm folyton mondja le a programokat, hogy inkább a pasijával lehessen. Ez nekem elég rosszul esik. Mit tehetnék, hogy a kapcsolatunk olyan lehessen, mint régen? 21/L

2015. febr. 2. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert szerelmes és szerintem normális ez így, rád is jut ideje, de a párkapcsolat fontosabb, elvégre ha minden jól megy, vele éli le az életét majd, nem pedig veled.
2015. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert jó a szöx és bagzik.
2015. febr. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori jelenség, de szerintem beszéld meg vele. Ne várd, hogy csak magától eszébe jusson a dolog, mert ha eddig nem beszélte meg veled a dolgot, akkor nem hiszem, hogy később ő ráébredne erre a dologra. Mond meg neki, hogy fáj az, hogy kevesebbszer láthatod. Szerintem meg fogja érteni a dolgot és majd megpróbál ez ellen tenni valamit. De hogyha meg nem, akkor meg nagyon hamar akár rá is unhat a barátjára. Tényleg kell az embereknek egy kis szabad levegő is. Nem lóghat két ember egymás nyakán napi 24 órában.
2015. febr. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

fülig szerelmes

ilyenkor mindenki behülyül

semmit

várj türelemmel,idővel majd normalizálódik a csaj

2015. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Mi lenne ha mind a 4-en összeröffennétek?
2015. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De könyörgöm én is szerelmes vagyok, de tudom, hogy hiába van párkapcsolatban az ember, kell külön töltött idő is. :D Tény, hogy nincsenek együtt minden nap, de többet találkoznak, mint én és a párom...Mindig mondja, hogy jajj, majd csinálunk csajos programot, mert már neki is hiányzik, aztán mindig az lesz a vége, hogy most mégsem ér rá, mert a barátjával van inkább, vagy a tanulásra szánt idejében a barátjával volt ezért velem nem ér rá találkozni.
2015. febr. 2. 21:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd az tök természetes, hogy ha egy fiatal nőnek jó párkapcsolata van, akkor kevesebbszer igényli már barátnői társaságát. Lehet, hogy a Te párkapcsolatot kicsit kompromisszumosabb választás mint övé, ezért igényled jobban továbbra is a csajos programokat, pl. hétvégi bulikat, hogy mostani srácodnál jobbat találj.
2015. febr. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És miért is baj, hogy ők többet találkoznak, mint te és a pasid? Ne mondd már, hogy abnormális lenne, ha egy pár nem csak hétvégén tölti együtt az időt. :D
2015. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy baj. Engem nem érdekel az igazából, hogy ő mit hogyan csinál a párkapcsolatában. Nem azért igénylem a csajos összejövetelt, mert nem vagyok elégedett a párkapcsolatommal, mert azzal semmi probléma nincs. :D Csak igényem van arra is, mint minden normális embernek szerintem. Nem azt mondom, hogy minden héten, de ne 3 havonta egyszer...
2015. febr. 2. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!