Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz, hogy a legtöbb visszafogott lány valójában egy igazi kis vadmacska az ágyban? Mit gondoltok, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de van akinek így van meg az egyensúly az életében.
2015. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Kib*szott kisangyal, az ágyban durva domina" ez jutott eszembe:D szeretném ha egyszer valaki ezt mondaná rólam:D
2015. febr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. Eléggé visszahúzódó és gátlásos vagyok,csak szex közben tudok kiteljesedni. Akkor tudom elôhozni magamból azt,ami bennem rejlik.
2015. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó is lenne egy ilyen lány nő! Viszont nem érdemes hazárdírozni mert lehet hogy az ágyban is tutyi-mutyi és utána mer hogy magyarázod meg neki hogy "bocs drága azt hittem olyan vagy mint a hurrikán"
2015. febr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel ez egy anonim oldal, elmondhatom, hogy én ilyen vagyok. 18 évesen egy kapcsolatom volt (mostanában lett vége), az is 3 évig tartott. Ergo nem vagyok egy r*banc, sőt...inkább csendes leányzó. Mostanában nyíltam meg a barátnőim felé, és amikor mesélem nekik, hogy miket csináltam (az akkor még) párommal, mind elképednek. Nem hiszik el rólam, hogy én ilyen vagyok. Az életben senki meg nem mondaná rólam, csak amikor már teljesen odaadtam valakinek magam, akit szeretek, akkor bújik elő az igazi énem. Valóban dominának nevezném a "privát önmagam", tele ötletekkel, izgalmas és vadító játékokkal. Kezdeményezni is imádok, de az alárendelt szerep is izgató számomra (persze csak normális keretek között). Jelmezek, helyszínek, szituációk, pózok, műfajok, szexi táncok, kívánságok, játékszerek...minden ami izgalmas ;)

Szóval igen, kedves kérdező...vannak ilyen nők:)

2015. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy túl sok nővel volt tapasztalatom, mondjuk hattal, de rájuk ez teljes mértékben igaz volt. Persze lehet, hogy épp csak véletlen. Az egyikük, aki egyébként egy kis, csöndes, visszahúzódó, de intelligens és szép lány, ő olyan volt, mintha szex előtt speedezett volna, vagy nem tudom, de néha már én mondtam neki, hogy mára elég lesz(holott azért birom én is..). Össze-vissza karmolt, pattogott, ugrált, forgolódott rajtam.:D Mondjuk érdekes volt, tapasztalatnak megfelelt. De volt egy olyan barátnőm is, aki az a tipikus "mindenki őt akarja" kategória, mind külsőre, mind belsőre. Túlzás, ha azt mondom, hogy egy darab fa volt az ágyban(vagy ahol épp), de mondhatni vele volt a legkevésbé jó a szex.


Szóval, szerintem van valamilyen szinten összefüggés, persze mielőtt megkapom, hogy ne általánosítsak, mondom: kivételek jócskán vannak, nem hiszem, hogy az összes visszafogott lány egy szexpszichopata lenne az ágyban.


Az okát nem tudom.


22f

2015. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!